Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza :: Forum :: Ogólne :: Narzekalnia
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
DO WSZYSTKICH ZNIESMACZONYCH
Moderatorzy: admin
Autor Odpowiedzi
gonz84
02 lut 2013 : 19:35
Zarejestrowany #666
Dołączył: 02 lut 2013 : 19:16
postów: 4
Witam kilku "panow" ktorzy z uporem maniaka stukaja te debilne komentarze.Powiem tak:wez wiesniaku przeczytaj ustawe o strazach gminnych/miejsckich i zrozum to co przeczytales.Chodzi mi o komenty typu "po co nam straz gminna" a po to aby was zniszczyc, zeby bylo spokojnie w gminie, gamoniu straznicy pracuja od 7 do 22 irobia to co do nich nalezy, nie wymagaj zbyt wiele bo nie zawsze moga byc na twoje pierdniecie, ty sie zaslaniasz tym ze placisz podatki, tak zgadzam sie, ale ja tez place i to nie zmienia postaci rzeczy, jezeli jestes kozak na forum to wyjdz do tych "zuli, meneli" i zwroc im uwage, dostaniesz w lampe i zrozumiesz ze nie warto, ja rozumiem ze jestes miejscowym ktory nie radzil sobie w tlumie osob w centrum i uciekl na wypizdowo, to teraz sobie radz, placac podatki nie mozesz zadac codow od chlopakow ze strazy, ty poprostu musisz im zanieczyscic zycie, a wez tak troche z nimi pojezdzij od 14 do 22 pojedziesz na interwencje, dostaniesz w szczene to zmienisz zdanie, a moze boli cie to dostales mandat??? i sie mscisz co??? bo byles debilem i dostales.Wez zyj zgodnie z prawem to nie dostaniesz, ja dostalem na tej parszywej koralowej kolo pizzeri 300zl i stulilem pysk.Nie jestes kozakiem ulicy tylko na klawiaturce swojego kompa.Czemu nie powiesz im tego w twarz ze sa np hu...ami? nie to nie zomo ze bedziesz latal po ulicy 3m od ziemi, dostaniesz wniocha do sadu za zniewage i beceln ale ty jestes wyszczekany.Po co oni sa? a po to zeby bylo `w naszej gminie okej, jak cie sie nie podoba TO SPIE**** DO MIASTA

xxx
Powrót do góry
rnowacki
08 lut 2013 : 15:02

Zarejestrowany #271
Dołączył: 27 lut 2010 : 15:33
postów: 171
wszystko byłoby fajnie - ale jeśli straż gminna sama nie stosuje się do przepisów prawa to już inna bajka....


przykład - os. cynamonowe - jakim prawem oni wystawiają tu ostrzeżenia ? jakim prawem wogóle tu interweniują ?
a jeśli są naprawdę potrzebni bo np ktoś zastawił ewidentnie 3 garaże i zostało to zgłoszone do straży gminnej - to powiedzą przez telefon, że nie mogą bo nie mają prawa tu wjechać - że trzeba po policje dzwonić ....

Proponuje trochę ochłonąć !!!



[ Edytowany 08 lut 2013 : 15:04 ]


"... nigdy nie ma się drugiej okazji aby zrobić pierwsze wrażenie ..." - A. Sapkowski
Powrót do góry
micha2002
19 kwi 2014 : 09:25
Zarejestrowany #472
Dołączył: 26 maj 2011 : 07:44
postów: 21
to się gonzo84 naprodukował!
Powrót do góry
mabelle
05 cze 2014 : 19:12
Zarejestrowany #735
Dołączył: 20 sie 2013 : 13:26
postów: 13
nawet bardzo i nic z tego nie wynika
Powrót do góry
alban84
20 cze 2015 : 19:07
Zarejestrowany #3704
Dołączył: 20 cze 2015 : 17:02
postów: 4
ja wiem czy sie gonz nameczył?raczej nie.popieram go.oni chca pomóc i prayjezdzaja tylko na wezwania.rozmawiałem z patrolem nie raz i nie chca wchodzic z butami.mysle ze rozsadnie bedzie jak zorganizujemy zebranie z zarzadem i ustalimy ze nie chcemy wizyt strazy miejskiej.ale jqk napisał praedmowca wystawiają karteczki z informacja a nie mandaty...
Powrót do góry
alban84
03 lut 2016 : 13:10
Zarejestrowany #3704
Dołączył: 20 cze 2015 : 17:02
postów: 4
wjezdzają na osiedle bo mają do tego prawo, są znaki? więc mogą

[/quote1454504976]
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System