Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin
Autor Odpowiedzi
Bob
13 sty 2015 : 17:44
Zarejestrowany #560
Dołączył: 03 lut 2012 : 07:36
postów: 37
Zwróciliście uwagę, że w Bezrzeczu nie zaplanowano chodników. W ulicach gdzie są położone płyty jest miejsce tylko dla samochodów. Piesi muszą kombinować. Co dziwne na Mierzynie są normalne ulice z chodnikami. Drugi temat to betonowe płyty - podobno tylko na czas budowy, bo jeździ ciężki sprzęt. Ciekawe, że w Mierzynie są od razu budowane drogi asfaltowe i to z chodnikami. Takie moje obserwacje. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Matros
29 sty 2015 : 19:12
Zarejestrowany #3499
Dołączył: 16 sty 2015 : 23:03
postów: 4
Witam. Też to mnie wkurza. Odnoszę wrażenie że gmina traktuję Bezrzecze jako "tranzytową" miejscowość drugiej lub trzeciej kategorii. A drogi są mocno prowizoryczne i obawiam się że tak już zostanie.
Powrót do góry
ivonn
29 sty 2015 : 23:04

Zarejestrowany #597
Dołączył: 22 maj 2012 : 16:26
postów: 30
Też zauważyłam, że Mierzyn dziwnie lepiej wygląda od Bezrzecza. A może tam mieszka miłościwie panująca nam pani wójt? Taka bogata gmina (Dobra) a nie stać jej na asfalt. I jeszcze każą się cieszyć, że są płyty bo mogło być błoto. Ciekawe ilu pomstujących w Bezrzeczu na brak chodników głosowało za utrzymaniem obecnej władzy, tak swoją drogą?

Powrót do góry
Matros
30 sty 2015 : 19:28
Zarejestrowany #3499
Dołączył: 16 sty 2015 : 23:03
postów: 4
Niestety zdecydowana większość głosujących było za pozostaniem obecnej władzy. Może zadowalają ich inwestycje typu parking przy boisku ( dwa razy mniejszy a budowany trzy razy dłużej od prywatnego parkingu Biedronki). Szkoda bo gołym okiem widać że czas na zmiany.
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System