Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin
Autor Odpowiedzi
Michal
12 cze 2012 : 21:34
Zarejestrowany #601
Dołączył: 12 cze 2012 : 21:22
postów: 1
Witam !
Jestem mieszkańcem Bezrzecza , lubię aktywnie spędzać czas , szczególnie grając w koszykówkę . Temat ten zakładam z myślą o poinformowaniu iż boisko na górnym tarasie naszego Bezrzecza jest w tragicznym stanie , jeden kosz jest zupełnie zgięty w stronę ziemi , nawierzchnia się kruszy i ma wiele nierówności , brakuje też bardzo ważnej części boiska czyli linii , które oddzielają poszczególne części pola , na którym się gra . Niestety , jest to jedyne ,,boisko,, , z którego można korzystać na Bezrzeczu , ponieważ jak ogólnie wiadomo boisko przy szkole jest , mam nadzieję że tylko puki co zarośnięte trawą i przede wszystkim zamknięte ze względu na prace wykończeniowe dotyczące hali sportowej powstałej na terenie szkoły . Dlatego chciałbym się zgłosić z prośbą do forumowiczów , ze względu na to że nie jestem jeszcze zbyt ,,wprawiony,, w załatwianie takich gminnych spraw , oczekiwałbym , może podpowiedzi lub najlepiej pomocy w kierunku tego aby boisko zostało poddane renowacji lub powstało zupełnie nowe , wymarzone boisko do gry w koszykówkę !

Pozdrawiam
Michał Bartodziej
Powrót do góry
MsMajor
30 cze 2012 : 09:30
Zarejestrowany #606
Dołączył: 30 cze 2012 : 09:19
postów: 3
można byłoby napisać oficjalne pismo do władz w tej sprawie oraz poprzeć je podpisami mieszkańców ;]
w pełni popieram inicjatywę!

Powrót do góry
rnowacki
30 cze 2012 : 15:03

Zarejestrowany #271
Dołączył: 27 lut 2010 : 15:33
postów: 171
ja również - polecam serwis - www.petycje.pl



"... nigdy nie ma się drugiej okazji aby zrobić pierwsze wrażenie ..." - A. Sapkowski
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System