Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale...


Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole Nawigator

Przedszkole i Szkoła Podstawowe dla dziewcząt Fale oraz Szkoła Podstawowe dla chłopców Nawigator zapraszają na dni otwarte wszystkie rodziny poszukujące dobrej edukacji dla swoich dzieci. Bogata oferta edukacyjna, wsparcie w wychowaniu dzieci, własna kuchnia oraz zorganizowany transport czynią ofertę wspomnianych placówek niezwykle atrakcyjną.


Zapraszamy na dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole Nawigator, które trwają każdego dnia (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8 do 15. Każdą Rodziną zajmie się Opiekun, który oprowadzi i opowie o funkcjonowaniu placówek. Będzie również możliwość zobaczenia zajęć. To doskonała okazja dla rodzin poszukujących dobrej edukacji dla swoich dzieci.

W Przedszkolu i Szkole Podstawowej dla dziewcząt Fale oraz Szkole Podstawowej dla chłopców Nawigator opłaty za przedszkole i szkoły są ustalane z każdą rodziną indywidualnie, dzięki czemu są to placówki na każdą kieszeń.

Przyjdź i przekonaj się sam.

Kontakt:
www.fale.edu.pl - tel. 91 454 00 70
www.nawigator.edu.pl - tel. 91 311 77 11

Serdecznie zapraszamy!Dni otwarte w przedszkolu i szkole Fale oraz szkole Nawigator:

Artykuł promocyjny

niedziela 04 czerwca 2017 - 15:35:56 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej