Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Budżet Obywatelski Gminy Dobra – nabór wniosków


Budżet Obywatelski Gminy Dobra - nabór wniosków

W czwartek, 1 czerwca ruszył nabór do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Tego dnia ruszył nabór wniosków z propozycjami projektów, które następnie poddane zostaną głosowaniu mieszkańców. Wnioski zbierane będą do 3 lipca, a zwycięskie projekty powinniśmy poznać w połowie października.


Budżet obywatelski, często zwany także partycypacyjnym, to demokratyczny proces, w którym mieszkańcy wspólnie decydują, na co przeznaczyć wyodrębnioną część budżetu gminy. W 2018 roku w budżecie gminy Dobra zostanie wyodrębniona kwota 1.000.000 złotych z przeznaczeniem na projekty wybrane przez mieszkańców w otwartym głosowaniu.

Reklamy Google:


Nabór wniosków z propozycjami projektów do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego w Gminie Dobra ruszył w czwartek, 1 czerwca i potrwa do 3 lipca br. W ramach Budżetu Obywatelskiego mogą być proponowane projekty inwestycyjne i nieinwestycyjne wynikające z zadań własnych gminy. Propozycje projektów mogą zgłoszać mieszkańcy stale zamieszkujący na terenie gminy Dobra.

Następnie, do 31 sierpnia złożone przez mieszkańców wnioski zostaną zweryfikowane. Głosowanie na projekty odbywać się będzie od 11 września do 2 października br. Zwycięskie projekty powinniśmy poznać do 17 października.

Dokładne informacje na temat tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Gminie Dobra znaleźć można na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.dobraszczecinska.budzet-obywatelski.org

Źródło: Urząd Gminy Dobra


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBudżet Obywatelski Gminy Dobra - plakat:

wtorek 06 czerwca 2017 - 08:22:51 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej