Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Turniej "Mama, tata i ja" w Bezrzeczu


Turniej "Mama, tata i ja"
w Bezrzeczu


W Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu po raz kolejny odbył się turniej sprawnościowy z cyklu "Mama, tata i ja". Do sportowej rywalizacji stanęli uczniowie klas V wraz z rodzicami. Tym razem uczestnicy wzięli udział w grze drużynowej.


Turniej "Mama, tata i ja" odbył się 2 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu. Zawody przyjęły inną formę niż dotychczas, ponieważ zamiast tradycyjnych "wyścigów rzędów" uczestnicy i prowadzący wspólnie zadecydowali, że zmierzą się w grze drużynowej znanej jako "palant". W grze odbija się piłkę kijem lub kopie nogą (piłka jest wtedy odpowiednio większa), ewentualnie rzuca (piłka do rugby).

Organizatorzy ustalili, że mieszane drużyny składające się z uczniów i rodziców klas piątych, zagrają sześć 10-minutowych rund w każdą z odmian gry. Po godzinnym meczu wszyscy uczestnicy byli wyczerpani, ale uśmiechnięci.

Był to już ostatni turniej w tym roku szkolnym organizowany przez LZS Bezrzecze i nauczycieli z PSP w Bezrzeczu.

Źródło i zdjęcia: LZS Bezrzecze


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościczwartek 08 czerwca 2017 - 05:30:33 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej