Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

I Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny


I Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny

W niedzielę, 25 czerwca polecamy Pierwszy Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny - wspólną wycieczkę rowerową dla całych rodzin. Trasa rajdu liczy 11 km. Tempo jazdy będzie rekreacyjne (10 km/h), tak aby nawet najmłodsi dali radę. Każda rowerowa rodzinka jest mile widziana.


W imprezie mogą uczestniczyć całe rodziny, ale osoby niepełnoletnie wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego. Dla własnego bezpieczeństwa należy wyposażyć się w kask rowerowy. Tempo jazdy będzie dostosowane do możliwości najmłodszych uczestników wycieczki. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Zbiórka uczestników odbędzie się o godz. 10:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym Mierzynianka przy ul. Nasiennej 20 w Mierzynie. Poniżej prezentujemy trasę rajdu, która liczy 11 km i kończy się na terenie CH Ster.

Reklamy Google:


Moc atrakcji dla uczestników Pierwszego Mierzyńskiego Rowerowego Rajdu Rowerowego przygotowało Centrum Handlowe Ster. Po zakończeniu rajdu, na patio będą czekały kiełbaski z grilla, lody, wata cukrowa i napoje. Drużyna Stera będzie malowała buzie dzieciom i skręcała baloniki. Nagrody w konkursach, które odbędą się na zakończenie rajdu, ufundował największy pracodawca w Mierzynie - firma DGS Poland.

Na finał rajdu przyjadą policjanci z Komisariatu Szczecin - Pogodno, którzy będą znakować rowery. Można skorzystać z okazji i zabezpieczyć swój jednoślad, aby zmniejszyć ryzyko kradzieży. Każdy kto będzie chciał oznakować rower, powinien posiadać dowód jego zakupu oraz dowód tożsamości.

Organizatorami wydarzenia są: Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, Rowerowy Mierzyn, Sołectwo Mierzyn, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn oraz Centrum Handlowe Ster.
Patronem medialnym wydarzenia jest portal Mierzyn24.pl.

Link do wydarzenia na Facebooku

Rajd ma na celu integrację miłośników turystyki rowerowej z Mierzyna i okolic.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościTrasa rajdu - kliknij i powiększ:

środa 21 czerwca 2017 - 07:10:29 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej