Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Kończy się rozbudowa szkoły w Bezrzeczu


Kończy się rozbudowa szkoły w Bezrzeczu

Dobiegają końca prace przy rozbudowie szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Wykonawca, firma EXPERT Sp. z o.o., prowadzi teraz prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Trwa malowanie i kafelkowanie, układane są też okładziny. Nowy budynek szkoły od 1 września ma być do dyspozycji uczniów.


W nowym budynku edukacyjnym, którego budowa kosztuje prawie 5 mln zł, znajdować się będą: siedem sal lekcyjnych wraz z zapleczami na pomoce dydaktyczne, sala komputerowa na 25 stanowisk uczniowskich, świetlica, stołówka dla uczniów wraz z zespołem żywieniowym, szatnie dla uczniów, zaplecze sanitarne, pokój nauczycielski z częścią socjalną, kotłownię i pomieszczenia gospodarcze dla pracowników obsługi.

"Przybywa nam mieszkańców, cieszymy się, że mamy coraz więcej dzieci, stąd potrzeba rozbudowy szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Nowa reforma oświaty wymusza też stworzenie dodatkowych miejsc dla klas 7 i 8. Musimy sobie z tym poradzić" - mówiła w marcu podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego wójt Teresa Dera. "Pamiętam jak niedawno spotykaliśmy w tym miejscu oddając do użytku nową salę gimnastyczną w Bezrzeczu. Teraz zmierzyliśmy się z kolejnym wyzwaniem - rozbudową szkoły o nowe sale lekcyjne" - dodała Wójt Gminy Dobra.

Reklamy Google:


Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku i przy zagospodarowaniu terenu wokół szkoły. W celu dokończenia inwestycji w rejonie łącznika, konieczne było przeprowadzenie prac w istniejącym budynku szkoły. Z powodu braku możliwości wyłączenia z użytkowania, w trakcie roku szkolnego, dwóch sal z przeznaczeniem na świetlice, wykonawca wystąpił o przedłużenie terminu realizacji umowy. Termin zakończenia inwestycji uzgodniono na 18 lipca 2017 r.

Mimo wydłużonego terminu, nowy budynek szkoły od 1 września będzie do dyspozycji uczniów. Dodatkowo do użytku zostanie oddane boisko z odnowioną nawierzchnią oraz na nowo zagospodarowany teren wokół szkoły.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu odbywa się w formule "zaprojektuj - wybuduj". Przekazanie placu budowy odbyło się 15 lipca 2016 r.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościRozbudowa szkoły w Bezrzeczu:
Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - film (listopad 2016 r.):


Zobacz artykuły powiązane:


Szkoła w Bezrzeczu: wmurowanie kamienia węgielnego

W poniedziałek, 20 marca na terenie budowy nowego budynku edukacyjnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele gminy, kuratorium, wykonawcy, a także nauczyciele, rodzice i uczniowie..

Szkoła w Bezrzeczu: wmurowanie kamienia węgielnego

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera zaprasza mieszkańców Gminy Dobra na uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły podstawowej w Bezrzeczu, które odbędzie się w dniu 20 marca 2017r. o godz. 15.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu. przy ul. Górnej 3.

Trwa rozbudowa szkoły
w Bezrzeczu


W Bezrzeczu rośnie nowy budynek szkoły podstawowej. Obecnie trwają prace związane z montażem wewnętrznych instalacji sanitarnych oraz budową łącznika między starym i nowym budynkiem szkoły. Zgodnie z planem budowa powinna zakończyć się do 1 czerwca 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - nowe zdjęcia

Trwa rozbudowa szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Widać już ściany nowego budynku szkolnego przy ulicy Górnej. Zaplanowano w nim m.in.: siedem sal lekcyjnych, salę komputerową, świetlicę i stołówkę. Inwestycja, warta ok. 5 mln zł, powinna zakończyć się do 1 czerwca 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - film i zdjęcia z drona

W drugiej połowie listopada rozpoczął się montaż konstrukcji szkieletowej nowego budynku szkolnego w Bezrzeczu. Zaplanowano w nim m.in.: siedem sal lekcyjnych, salę komputerową, świetlicę i stołówkę. Inwestycja, warta ok. 5 mln zł, powinna zakończyć się do 1 czerwca 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - na placu budowy

Trwają prace przy rozbudowie szkoły podstawowej w Bezrzeczu. W poniedziałek, 21 listopada rozpoczął się montaż konstrukcji szkieletowej nowego budynku szkolnego. Warta blisko 5 milionów złotych inwestycja, powinna się zakończyć do 1 czerwca 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - przekazanie terenu

W piątek, 15 lipca przedstawiciele Urzędu Gminy Dobra przekazali firmie EXPERT Sp. z o.o. teren pod rozbudowę szkoły w Bezrzeczu. Niebawem ruszą prace przy inwestycji polegające na wybudowaniu nowego skrzydła edukacyjnego. Przebudowa placówki w Bezrzeczu powinna zakończyć się 1 czerwca 2017 roku, przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - kolejne kroki

21 czerwca Starosta Policki Andrzej Bednarek wydał decyzję o pozwoleniu na rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu. Po uprawomocnieniu decyzji będzie można rozpocząć prace budowlane.

Szkoła w Bezrzeczu z pozwoleniem na rozbudowę

Rozbudowa szkoły podstawowej w Bezrzeczu to jedna z największych inwestycji, jakie w najbliższym czasie realizowane będą w gminie Dobra. Decyzją z dnia 21 czerwca Starosta Policki wydał pozwolenie na jej wykonanie.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - znamy wykonawcę

Urząd Gminy Dobra rozstrzygnął przetarg na rozbudowę szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Inwestycja, dzięki której powstanie dodatkowa część edukacyjna, kosztować będzie około 5 milionów złotych.

Przetarg na rozbudowę szkoły w Bezrzeczu

Ruszył przetarg na rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu. Nowy obiekt szkolny powstanie w technologii lekkiego szkieletu stalowego, dobudowanego do istniejącego budynku szkoły przy ul. Górnej. Dzieci, naukę w nowym obiekcie rozpoczną we wrześniu 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - zlecenie

O trudnej sytuacji lokalowej szkoły mówi się od lat. Pod koniec marca br., na IV sesji Rady Gminy Dobra, władze gminy poinformowały o planowanej rozbudowie szkoły podstawowej w Bezrzeczu. 20 kwietnia 2015 r. Wójt Gminy Dobra Teresa Dera podpisała zlecenie na wykonanie Programu funkcjonalno-użytkowego wraz z koncepcją projektową dla rozbudowy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - relacja z sesji

W czwartek 26 marca odbyła się IV sesja Rady Gminy Dobra. Na koniec obrad Wójt Gminy Dobra poinformowała o zmianach w placówkach oświatowych działających na terenie gminy. Planowana jest rozbudowa szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Przedstawiciele samorządu podjęli też decyzję w sprawie naboru do klas 0.

niedziela 09 lipca 2017 - 06:01:46 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej