Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Jubileuszowy odpust parafialny w Wołczkowie


Jubileuszowy odpust parafialny w Wołczkowie

W niedzielę, 16 lipca w Parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Wołczkowie odbył się odpust parafialny w roku jubileuszu 730-lecia istnienia parafii. W wydarzeniu zorganizowanym przez Proboszcza, Radę Parafialną i Radę Sołecką w Wołczkowie wzięło udział wielu mieszkańców i przedstawicieli samorządu.


Punktualnie o godzinie 12:00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta Odpustowa, której przewodniczył Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita szczecińsko-kamieński. Po Mszy Świętej rozpoczął się festyn odpustowy na placu przy kościele. Zorganizowano degustację mięs i ciast przygotowaną przez mieszkańców Wołczkowa.

Reklamy Google:


"Były atrakcje dla dzieci, konkursy i dmuchane zamki. Znakowaliśmy także rowery i zachęcaliśmy do profilaktycznych badań mammograficznych" - mówi Leokadia Rygielska, sołtys Wołczkowa.

Na zakończenie festynu odbył się koncert Michała Rasska z zespołem i zabawa taneczna.

W wydarzeniu zorganizowanym przez Proboszcza, Radę Parafialną i Radę Sołecką w Wołczkowie wzięło udział wielu mieszkańców i przedstawicieli władz samorządu gminnego i powiatowego. Starostwo Powiatowe w Policach, z okazji 730-lecia istnienia parafii, przekazało kamienną półkę do kościoła oraz gadżety promujące powiat, które można było wygrać podczas loterii fantowej.

Źródło: Mateusz Frąckowiak, koordynator ds. informacji Starostwa Powiatowego w Policach

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościJubileuszowy odpust parafialny w Wołczkowie - 16 lipca 2017 r.:


środa 19 lipca 2017 - 06:58:38 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej