Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Festyn na pożegnanie wakacji w Bezrzeczu - zdjęcia


Festyn na pożegnanie wakacji w Bezrzeczu - zdjęcia

W sobotę, 2 września w Bezrzeczu odbył się festyn rodzinny na pożegnanie wakacji. W imprezie, która miała miejsce na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej, wzięło udział wielu mieszkańców z dziećmi. Były gry, konkursy i dużo dobrej zabawy.


Festyn rozpoczął się o godzinie 15. Prawie od razu ruszyły konkursy z nagrodami. Zabawa rozpoczęła się od popularnej gry "piłka parzy". Następnie dzieci mogły brać udział w takich konkurencjach jak: szukamy domu dla rodziny, slalom z balonem pomiędzy brzuchami, "ślepiec", rzut lotką w parach, bieg na nartach, konkurs wbijania gwoździ, przeciągania liny, ubijania piany, rzut beretem i rzut jajkiem w parach. W niektórych konkurencjach do rywalizacji mogli się włączyć rodzice.

Reklamy Google:


Oprócz konkursów i zawodów najmłodsi mogli poskakać na wielkim dmuchanym zamku, zjeść popcorn lub pysznego, gorącego gofra. Zabawie towarzyszyła muzyka.

"Pogoda dopisała, a frekwencja była imponująca. W festynie wzięło udział wielu mieszkańców - starych i nowych, były całe rodziny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom" - mówią organizatorzy i zapraszają na kolejne festyny.

Organizatorami zabawy byli: LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", GCKiB oraz Radna Gminy Dobra Halina Sromek.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościFestyn na pożegnanie wakacji w Bezrzeczu - 2 września 2017 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

Mieszkańcy Bezrzecza pożegnali wakacje

W niedzielę 28 sierpnia, na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu odbył się Festyn rodzinny na pożegnanie wakacji. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodych i nieco starszych mieszkańców miejscowości.

wtorek 05 września 2017 - 08:48:00 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej