Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Konkurs dla mieszkańców Bezrzecza


Konkurs dla mieszkańców Bezrzecza

Zapraszamy do konkursu plastyczno-literackiego dla mieszkańców Bezrzecza oraz Osiedla Krzekowo-Bezrzecze, pod tytułem "Uświęcajmy wartość naszych codziennych relacji - dobroczynna moc przesłania Josemarii Escrivy De Balaguer'a".


Reklamy Google:


Konkurs jest efektem złożonego w czerwcu 2017 r. wniosku w programie Społecznik, będącego zachodniopomorskim systemem wspierania inicjatyw oddolnych, przeprowadzanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.. Utworzona wówczas nieformalna grupa osób postawiła sobie za cel zdobycie środków finansowych na zakup nagród w konkursie, którego założeniem jest integracja mieszkańców Bezrzecza (części miejskiej i wiejskiej) i uwrażliwienie na otaczających nas ludzi oraz zaznajomienie mieszkańców Bezrzecza z patronem nowo budowanego kościoła w Bezrzeczu.

Konkurs plastyczny (dowolna forma ekspresji artystycznej ograniczona jedynie do formatu A3 lub A4) przeznaczony jest dla dzieci do 12 roku życia. Konkurs literacki (dowolna forma literacka ograniczona jedynie do formatu A4 maksymalnie dwustronnie zapisanego) przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców bez względu na wiek.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody, między innymi rower.
Prace konkursowe można przesyłać od 4 do 20 września 2017 roku, na adres: ul. Kaperska 14, 71-225 Szczecin.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościKonkurs dla mieszkańców Bezrzecza - plakat:

wtorek 05 września 2017 - 09:20:32 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej