Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Otwarto nowe skrzydło edukacyjne w szkole w Bezrzeczu


Otwarto nowe skrzydło edukacyjne w szkole w Bezrzeczu

W poniedziałek, 4 września 2017 r. wraz z inauguracją nowego roku szkolnego, uroczyście otwarta została nowo wybudowana edukacyjna część szkoły podstawowej w Bezrzeczu. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, kuratorium oświaty, wykonawcy inwestycji, a także najważniejsi tego dnia, uczniowie i nauczyciele.


W uroczystym otwarciu uczestniczyli Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Starosta Policki Andrzej Bednarek, Wicestarosta Mariusz Sarnecki, St. Wizytator Kuratorium Oświaty Iwona Matyjanowska, Proboszcz Parafii w Bezrzeczu ks. Adam Auguściak, Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch wraz z Radnymi Gminy Dobra, Wykonawca prac Paweł Pluta Firma Expert wraz z kierownikiem budowy i projektantem, Skarbnik Gminy Dobra Jolanta Jankowska, Sekretarz Gminy Dobra Rozalia Adamska, Kierownik Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Dobrej Helena Tomaszewska, Dyrektorzy szkół z terenu gminy Dobra, rodzice. Najważniejsi w tym dniu byli oczywiście uczniowie rozpoczynający kolejny rok szkolny.

Reklamy Google:


Dzięki inwestycji, szkoła zyskała siedem sal lekcyjnych wraz z zapleczami na pomoce dydaktyczne, salę komputerową na 25 stanowisk uczniowskich, świetlicę, stołówkę dla uczniów wraz z zespołem żywieniowym, szatnia dla uczniów, zaplecze sanitarne, pokój nauczycielski z częścią socjalną, kotłownię i pomieszczenia gospodarcze dla pracowników obsługi.

Nowa część edukacyjna została wybudowana ze środków Gminy Dobra. Budowa obiektu kosztowała 5.027.234,04 zł. Dodatkowo zakupiono sprzęt komputerowy z niezbędnym oprogramowaniem za 364.959,70 zł.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościOtwarto nowe skrzydło edukacyjne w szkole w Bezrzeczu:
Zobacz artykuły powiązane:


Kończy się rozbudowa szkoły w Bezrzeczu

Dobiegają końca prace przy rozbudowie szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Wykonawca, firma EXPERT Sp. z o.o., prowadzi teraz prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Trwa malowanie i kafelkowanie, układane są też okładziny. Nowy budynek szkoły od 1 września ma być do dyspozycji uczniów.

Szkoła w Bezrzeczu: wmurowanie kamienia węgielnego

W poniedziałek, 20 marca na terenie budowy nowego budynku edukacyjnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele gminy, kuratorium, wykonawcy, a także nauczyciele, rodzice i uczniowie..

Szkoła w Bezrzeczu: wmurowanie kamienia węgielnego

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera zaprasza mieszkańców Gminy Dobra na uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły podstawowej w Bezrzeczu, które odbędzie się w dniu 20 marca 2017r. o godz. 15.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu. przy ul. Górnej 3.

Trwa rozbudowa szkoły
w Bezrzeczu


W Bezrzeczu rośnie nowy budynek szkoły podstawowej. Obecnie trwają prace związane z montażem wewnętrznych instalacji sanitarnych oraz budową łącznika między starym i nowym budynkiem szkoły. Zgodnie z planem budowa powinna zakończyć się do 1 czerwca 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - nowe zdjęcia

Trwa rozbudowa szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Widać już ściany nowego budynku szkolnego przy ulicy Górnej. Zaplanowano w nim m.in.: siedem sal lekcyjnych, salę komputerową, świetlicę i stołówkę. Inwestycja, warta ok. 5 mln zł, powinna zakończyć się do 1 czerwca 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - film i zdjęcia z drona

W drugiej połowie listopada rozpoczął się montaż konstrukcji szkieletowej nowego budynku szkolnego w Bezrzeczu. Zaplanowano w nim m.in.: siedem sal lekcyjnych, salę komputerową, świetlicę i stołówkę. Inwestycja, warta ok. 5 mln zł, powinna zakończyć się do 1 czerwca 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - na placu budowy

Trwają prace przy rozbudowie szkoły podstawowej w Bezrzeczu. W poniedziałek, 21 listopada rozpoczął się montaż konstrukcji szkieletowej nowego budynku szkolnego. Warta blisko 5 milionów złotych inwestycja, powinna się zakończyć do 1 czerwca 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - przekazanie terenu

W piątek, 15 lipca przedstawiciele Urzędu Gminy Dobra przekazali firmie EXPERT Sp. z o.o. teren pod rozbudowę szkoły w Bezrzeczu. Niebawem ruszą prace przy inwestycji polegające na wybudowaniu nowego skrzydła edukacyjnego. Przebudowa placówki w Bezrzeczu powinna zakończyć się 1 czerwca 2017 roku, przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - kolejne kroki

21 czerwca Starosta Policki Andrzej Bednarek wydał decyzję o pozwoleniu na rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu. Po uprawomocnieniu decyzji będzie można rozpocząć prace budowlane.

Szkoła w Bezrzeczu z pozwoleniem na rozbudowę

Rozbudowa szkoły podstawowej w Bezrzeczu to jedna z największych inwestycji, jakie w najbliższym czasie realizowane będą w gminie Dobra. Decyzją z dnia 21 czerwca Starosta Policki wydał pozwolenie na jej wykonanie.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - znamy wykonawcę

Urząd Gminy Dobra rozstrzygnął przetarg na rozbudowę szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Inwestycja, dzięki której powstanie dodatkowa część edukacyjna, kosztować będzie około 5 milionów złotych.

Przetarg na rozbudowę szkoły w Bezrzeczu

Ruszył przetarg na rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu. Nowy obiekt szkolny powstanie w technologii lekkiego szkieletu stalowego, dobudowanego do istniejącego budynku szkoły przy ul. Górnej. Dzieci, naukę w nowym obiekcie rozpoczną we wrześniu 2017 r.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - zlecenie

O trudnej sytuacji lokalowej szkoły mówi się od lat. Pod koniec marca br., na IV sesji Rady Gminy Dobra, władze gminy poinformowały o planowanej rozbudowie szkoły podstawowej w Bezrzeczu. 20 kwietnia 2015 r. Wójt Gminy Dobra Teresa Dera podpisała zlecenie na wykonanie Programu funkcjonalno-użytkowego wraz z koncepcją projektową dla rozbudowy budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu.

Rozbudowa szkoły w Bezrzeczu - relacja z sesji

W czwartek 26 marca odbyła się IV sesja Rady Gminy Dobra. Na koniec obrad Wójt Gminy Dobra poinformowała o zmianach w placówkach oświatowych działających na terenie gminy. Planowana jest rozbudowa szkoły podstawowej w Bezrzeczu. Przedstawiciele samorządu podjęli też decyzję w sprawie naboru do klas 0.

poniedziałek 11 września 2017 - 12:17:09 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej