Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Sportowy Turniej Sołectw - fotorelacja


Sportowy Turniej Sołectw
- fotorelacja


Reprezentacja Buku wygrała drugą edycję Sportowego Turnieju Sołectw Gminy Dobra. Zawody odbyły się w sobotę, 23 września na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie. W turnieju wzięło łącznie udział osiem sołectw.


Stare piłkarskie porzekadło głosi, że piłka nożna to taka gra, w której 22 facetów biega za piłką, a i tak zawsze wygrywają Niemcy. Parafrazując słowa Gary’ego Linekera, śmiało możemy napisać, że turniej sołectw gminy Dobra to zawody, w której rywalizują najbardziej wysportowani reprezentanci sołectw, a i tak zawsze wygrywają mieszkańcy Buku.

Reklamy Google:


Nie inaczej było w sobotnie przedpołudnie na terenie sportowo-rekreacyjnym Mierzynianka. Mieszkańcy Buku, pomimo bardzo zaciętej rywalizacji, i tym razem nie dali swoim przeciwnikom większych szans. Wśród konkurencji, w których zmierzyli się ze sobą przedstawiciele poszczególnych miejscowości, znalazły się m.in.: strzały do bramki, wbijanie gwoździ, strzelanie z łuku oraz podbijanie piłki siatkowej.

Podczas zawodów pobito ubiegłoroczny rekord w konkurencji rzutu jajkiem, który wynosił 15,5 m. W tym roku reprezentanci Dołuj ustanowili nowy rekord: 21,5 m. Wynik robi spore wrażenie.

Ostatecznie przedstawiciele Buku wyprzedzili swoich sąsiadów z Dołuj (2. miejsce) i Skarbimierzyc (3. miejsce). Szczególnie cieszy sukces reprezentantów Dołuj, którzy zeszłorocznych zawodów nie mogli zaliczyć do udanych (9. miejsce). W tym roku niewiele zabrakło, aby wznieśli w górę puchar za zwycięstwo w imprezie.

Kolejne miejsca zajęły następujące sołectwa: Dobra (4), Łęgi (5), Mierzyn (6), Bezrzecze (7) i Stolec (8). Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz upominki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów.

Organizatorami turnieju byli Wójt Gminy Dobra oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościSportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra - 23 września 2017 r.:

Zobacz artykuły powiązane:

Turniej Sołectw Gminy Dobra - fotorelacja

Reprezentacja Sołectwa Buk wygrała Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra, który odbył się w sobotę 24 września na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie. To pierwszy taki turniej rozgrywany w naszej gminie. Było dużo sportowych emocji i przede wszystkim dobrej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

wtorek 26 września 2017 - 09:44:59 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej