Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Dzień Psiaka i Kociaka w schronisku w Dobrej


Dzień Psiaka i Kociaka
w schronisku w Dobrej


W niedzielę, 1 października zapraszamy na Dzień Psiaka i Kociaka, który odbędzie się w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej. To już czwarta edycja tej fantastycznej imprezy. W tym roku podczas festynu odbędzie się uroczyste otwarcie Domu Kota. Zapraszamy w godzinach od 11:00 do 17:00.


Już po raz czwarty Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej organizuje Dzień Psiaka i Kociaka. Festyn stał się już wydarzeniem na stałe wpisanym w kalendarz jesiennych imprez, skupiającym grono miłośników psów i kotów, w szczególności "bezdomniaków".

W tym roku impreza będzie wyjątkowa, a to za sprawą uroczystego otwarcia Domu Kota, które zaplanowano na godz. 12:00. Jest to inwestycja, która powstała dzięki finansowemu zaangażowaniu czterech gmin: Dobrej, Polic, Kołbaskowa i Nowego Warpna. Osiemdziesiąt kotów, które obecnie przebywają w malutkiej kociarni na terenie schroniska, zmieni lokalizację na nowe, przestronne i komfortowe pomieszczenia.

Reklamy Google:


Schronisko otrzymało pomoc finansową na realizację wyposażenia pomieszczeń Domu Kota od dwóch instytucji: Starostwa Powiatowego w Policach oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Dzięki temu można było zakupić leki weterynaryjne, środki medyczne niezbędne do prowadzenia prawidłowej profilaktyki weterynaryjnej, a także wyposażyć Dom Kota w specjalistyczne meble, akcesoria do pielęgnacji kotów oraz pomocny sprzęt.

"1 października planujemy powitać Państwa z podwójną energią, dlatego też o poprowadzenie tegorocznego wydarzenia poprosiliśmy znaną Państwu z pierwszej i drugiej edycji imprezy Darię Nowak" - informuje Katarzyna Hermanowicz, Dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej.

W programie przewidziano liczne konkursy z nagrodami, ufundowanymi przez sponsorów i partnerów, licytacje i loterie fantowe, muzykę na żywo, pokazy agility, porady lekarzy weterynarii i psich groomerów, stoiska gastronomiczne, "skakańce" dla dzieci, malowanie buziek i inne atrakcje, a także możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć w fotobudce.

Wystarczy tylko zabrać dobry humor, wygodne buty i parę promyków słońca. Zapraszamy do schroniska w Dobrej w niedzielę w godzinach od 11 do 17. Wstęp jest bezpłatny, a psia i kocia karma, koce, zabawki i miski mile widziane.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznej edycji festynu

Wydarzenie, zorganizowane z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zwierząt, ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańcom na problem przepełnionych schronisk, a także i przede wszystkim promocję podopiecznych schroniska.

Źródło: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościDzień Psiaka i Kociaka w schronisku w Dobrej - plakat:

Zobacz artykuły powiązane:

Dzień Psiaka i Kociaka
w schronisku w Dobrej
- dużo zdjęć


W sobotę, 1 października w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbył się "Dzień Psiaka i Kociaka". Pogoda niestety nie dopisała, jednak nie brakowało osób, które chciały tego dnia pomóc bezdomnym zwierzakom. Część osób przywiozła karmę, niektórzy koce, byli też tacy, którzy tego dnia zdecydowali się na adopcję. Był to już trzeci taki festyn organizowany przez schronisko w Dobrej.

Dzień otwarty w schronisku w Dobrej
- relacja i zdjęcia


W niedzielę, 4 października w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbył się Dzień Psiaka i Kociaka. Na imprezę tłumnie stawili się mieszkańcy gminy Dobra, sąsiednich gmin i Szczecina. Atrakcji starczyło dla każdego. Prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.

Dzień otwarty w schronisku w Dobrej
- zdjęcia i film


W niedzielę 5 października w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej odbył się dzień otwarty. Na imprezę przybyli licznie mieszkańcy gminy Dobra i Szczecina. Kilka psów i kotów znalazło nowe domy. Zebrano ponad 100 kg karmy dla zwierząt.

Kotki ze schroniska
w Dobrej


Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej ma aż ponad 55 małych kotków przeznaczonych do adopcji. Niestety nie ma już miejsca dla kolejnych podopiecznych. Jeśli tylko macie możliwość przygarnąć nowego zwierzaka, skontaktujcie się ze schroniskiem.

Przygarnij kotki ze schroniska w Dobrej

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dobrej obecnie znajdują się 23 kociaki, które są przeznaczone do adopcji. Jeśli macie możliwość przygarnąć nowego zwierzaka, skontaktujcie się ze schroniskiem. Prezentujemy kilka zdjęć kotków, które poszukują nowego domu.

Nowy aparat USG
w schronisku w Dobrej


Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej działa już pełną parą. Od początku roku zostało adoptowanych bardzo dużo psów. Prawie każdego dnia przybywają nowi lokatorzy, którzy czekają na swoich właścicieli lub nowy dom.

Schronisko w Dobrej
- pierwszy miesiąc


Minął miesiąc od otwarcia schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej. Z tej okazji rozmawialiśmy z dyrektorem schroniska Katarzyną Hermanowicz. Pytaliśmy o pierwszych lokatorów, interwencje, adopcje i personel. Schronisko ma też nową stronę internetową.

Pierwsze pieski w schronisku w Dobrej

Minął już tydzień od uroczystego otwarcia schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej. Do ośrodka trafili pierwsi podopieczni. W piątek 20 grudnia schronienie znalazły tam psy znalezione na terenie gmin współfinansujących powstanie i funkcjonowanie schroniska.

Otwarcie schroniska
dla zwierząt w Dobrej


W poniedziałek 16 grudnia 2013 r., o godz. 12:13 oficjalnie zostało otwarte schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dobrej. Na uroczystości obecni byli zaproszeni goście oraz przedstawiciele czterech gmin, które sfinansowały inwestycję: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Burmistrz Polic Władysław Diakun, Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga oraz Wójt Gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz.

Schronisko w Dobrej zatrudnia personel

Prace przy budowie schroniska dla zwierząt w Dobrej już się zakończyły. Ośrodek, w którym schronienie znajdą zwierzęta m.in. z naszej gminy, jest jeszcze nieczynny. Urzędnicy kompletują obecnie wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia. Trwa również nabór personelu. Ustalono też na jakiej zasadzie funkcjonować będzie nowe schronisko.

Schronisko w Dobrej:
koniec prac


Zakończyły się prace przy budowie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej. W dniu 12 września 2013 r., po blisko 18 miesiącach prac, budowa została odebrana od wykonawcy - Firmy Budowlano-Usługowej „Kwadra” Waldemar Kapella z siedzibą w Szczecinie. Nowy kompleks został już wyposażony w niezbędne do jego funkcjonowania sprzęty.

Schronisko w Dobrej:
wkrótce otwarcie


Budowa schroniska dla psów i kotów w Dobrej wkroczyła już w ostatnią fazę. W ciągu 18 miesięcy w miejscu zaniedbanego gruzowiska powstał przyjazny i nowoczesny obiekt, w którym schronienie znajdą, porzucone przez właścicieli, zwierzęta z gmin powiatu polickiego. Uroczyste otwarcie schroniska planowane jest w październiku 2013 r.

Schronisko dla zwierząt: prace na finiszu

Do planowego terminu zakończenia prac przy budowie międzygminnego schroniska dla psów i kotów w Dobrej pozostało jeszcze nieco ponad pół roku. Wszystko wskazuje na to, że prace budowlane zakończą się ze sporym wyprzedzeniem. Byliśmy na terenie kompleksu i możemy stwierdzić, że robi on bardzo pozytywne wrażenie. Będzie to nowoczesne i przyjazne miejsce, gdzie zwierzęta oczekiwać będą na swoich nowych właścicieli.

Schronisko w gminie Dobra: rośnie w oczach

Wkrótce minie 10 miesięcy od rozpoczęcia prac przy budowie międzygminnego schroniska dla psów i kotów w Dobrej. Postanowiliśmy sprawdzić, na jakim etapie są prace związane z inwestycją realizowaną wspólnie przez gminy: Dobra, Kołbaskowo, Nowe Warpno i Police.

Schronisko w gminie Dobra: na placu budowy

Prace związane z budową międzygminnego schroniska dla psów i kotów w Dobrej rozpoczęły się prawie cztery miesiące temu - w marcu 2012 roku. To dobry moment, aby sprawdzić na jakim są etapie i czy udało się wykonać wszystko, co na ten okres założyli sobie pracownicy Firmy Budowlano-Usługowej „Kwadra” Waldemar Kapella - wykonawcy inwestycji.


Schronisko dla zwierząt: przekazanie terenu

W środę 14 marca Urząd Gminy Dobra przekazał firmie budowlanej Kwadra Waldemar Kapella teren pod budowę schroniska dla zwierząt. Przypomnijmy, schronisko dla psów i kotów powstanie niedaleko drogi powiatowej prowadzącej z Lubieszyna do miejscowości Buk, kilkanaście kilometrów od Bezrzecza. Wykonawca zobowiązał się skończyć budowę do 30 listopada 2013 roku.


Schronisko dla zwierząt
w gminie Dobra!


Znamy wykonawcę, który wybuduje międzygminne schronisko dla psów i kotów w gminie Dobra. Schronisko powstanie niedaleko drogi powiatowej prowadzącej z Lubieszyna do miejscowości Buk, kilkanaście kilometrów od Bezrzecza. Inwestycja jest realizowana wspólnie z gminami Kołbaskowo, Nowe Warpno i Police.

piątek 29 września 2017 - 05:41:09 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej