Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Przerwa na wspólne czytanie - konkurs


Przerwa na wspólne czytanie - konkurs

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej bierze udział w konkursie "Kinder Mleczna Kanapka - Przerwa Na Wspólne Czytanie", w którym do wygrania są zestawy książek dziecięcych dla bibliotek. Swój udział w wygranej może mieć każdy z nas. Wystarczy codziennie głosować za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony konkursowej.


Reklamy Google:


Głosowanie rozpoczęło się 2 października i potrwa do końca miesiąca. Aby oddać głos w konkursie należy odwiedzić serwis internetowy www.wspolneczytanie.pl, zarejestrować się lub posiadać aktywne konto na portalu Facebook.

Dwadzieścia bibliotek, które uzyskają największą liczbę głosów, uhonorowane zostanie zestawami 250 książek. Kolejne sto najlepszych w głosowaniu bibliotek otrzyma zestawy 50 książek. Ogłoszenie wyników odbędzie się 7 listopada.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu!


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościPrzerwa na wspólne czytanie - plakat:

wtorek 10 października 2017 - 06:52:36 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej