Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Święto Latawca 2017 - relacja i zdjęcia


Święto Latawca 2017 - relacja i zdjęcia

W sobotę, 21 października w Bezrzeczu odbyła się 7 edycja Święta Latawca, zorganizowanego przez Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Ludowe Zespoły Sportowe oraz filię GCKiB. Na boisku sportowym przy ul. Górnej pojawiły się całe rodziny, które w sympatycznej atmosferze spędziły czas na świeżym powietrzu..


Święto Latawca od 7 lat odbywa się w Bezrzeczu i co roku gromadzi grono miłośników latawców. Po próbnym puszczaniu latawców przyszedł czas na rozpoczęcie konkurencji. W powietrze wzbiły się piękne latawce, które wspaniale krążyły nad boiskiem w Bezrzeczu. Zawodnicy, których latawce latały najwyżej, otrzymali medale. Nagrodzono również osoby, które własnoręcznie przygotowały najpiękniejsze latawce.

Reklamy Google:


W programie imprezy oprócz głównego konkursu znalazły się różnorodne konkurencje takie jak: bieg na szczudłach, rzut woreczkiem, skok dal, strzelanie z łuku i wiele innych. Zarówno małe jak i duże dzieci miały zapewnioną rozrywkę. Po zakończeniu konkursów i zabaw można było posilić się przepyszną kiełbaską z ogniska oraz gorącą herbatą lub kawą.

Organizatorami imprezy
tradycyjnie już było Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Ludowe Zespoły Sportowe oraz filia GCKiB.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościŚwięto Latawca w Bezrzeczu - 21 października 2017 r.:

Zobacz artykuły powiązane:


Święto Latawca 2016 - relacja i zdjęcia

W minioną niedzielę, 6 listopada w Bezrzeczu odbyło się Święto Latawca, zorganizowane przez Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Ludowe Zespoły Sportowe oraz filię GCKiB. Na boisku sportowym przy ul. Górnej zjawili się nie tylko miłośnicy latawców, ale też mieszkańcy, którzy chcieli miło i rodzinnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Święto Latawca 2015 - relacja i zdjęcia

W sobotę 17 października na boisku sportowym przy ul.Górnej w Bezrzeczu odbyła się VI edycja festynu rodzinnego pod nazwą "Święto Latawca". Niesprzyjająca aura nie zniechęciła miłośników latawców do przyjścia całymi rodzinami na festyn. Zobaczcie zdjęcia.

Święto Latawca 2013
- relacja i zdjęcia


W sobotę 12 października na boisku sportowym przy ul.Górnej w Bezrzeczu odbył się festyn rodzinny pod nazwą "Święto Latawca". Pomimo obaw organizatorów pogoda dopisała. Było ciepło i wiał dość silny wiatr. Taka aura zachęciła wielu miłośników latawców do przyjścia całymi rodzinami na festyn. Zobaczcie zdjęcia.

Święto Latawca w Bezrzeczu - relacja

W sobotę 13 października 2012r. już po raz piąty, Ludowe Zespoły Sportowe wraz z Radą Sołecką i Filią Gminnego Ośrodka Kultury, przy wyjątkowo sprzyjającej pogodzie, zorganizowały dla mieszkańców Bezrzecza i okolic festyn sportowo-rodzinny "Święto Latawca".

wtorek 24 października 2017 - 04:21:09 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej