Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zostań wolontariuszem WOŚP w gminie Dobra


Zostań wolontariuszem WOŚP w gminie Dobra

14 stycznia 2018 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagra w gminie Dobra. Pieniądze zebrane podczas 26. Finału będą przeznaczone na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Chcesz się włączyć w akcję? Dołącz do nas i zostań wolontariuszem!


Poniżej zamieszczamy instrukcję co zrobić, żeby zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Dobra.

1. Zapoznaj się z regulaminem wolontariusza 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2. Do 20listopada 2017 r. w biurze GCKiB w Dobrej przyjmowane są zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszami. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie ankiety osobowej i dostarczenie jej osobiście lub pocztą do sztabu. Ankieta musi być podpisana przez wolontariusza lub opiekuna w przypadku osoby niepełnoletniej.
3. Każdy wolontariusz zobligowany jest dostarczyć zdjęcie w formacie 800x600 px w formacie .jpg lub .png. Zdjęcia należy przesłać mailem na adres biuro@gckib.pl lub dostarczyć osobiście na dowolnym nośniku danych. Przygotowując fotografie wzorujcie się na zdjęciu legitymacyjnym. O tym czy dana osoba zostanie zarejestrowana jako wolontariusz będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Ankiety wolontariusza należy wysłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do biura GCKiB - ul. Graniczna 31, 72-003 Dobra (siedziba sztabu).
4. W ankiecie koniecznie podaj adres swojej poczty elektronicznej (e-mail). Tą drogą będą przesyłane najważniejsze informacje dotyczące finału WOŚP.
5. Po zarejestrowaniu każdy wolontariusz będzie musiał podpisać specjalne oświadczenie, które zostanie wygenerowane po zakończeniu rekrutacji.

Kontakt z Szefem Sztabu:
Ewa Hrynkiewicz - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej
tel. (91) 424 19 80, e-mail: biuro@gckib.pl

Źródło: GCKiB w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZobacz artykuły powiązane:


WOŚP zagrała
w Bezrzeczu


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Dobra. W niedzielę, 15 stycznia od rana w różnych punktach naszej gminy kwestowali wolontariusze. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Były występy, pokazy i licytacje. Zebrano łącznie rekordową kwotę: 50.479,83 zł i 299,41 euro.

24. Finał WOŚP w gminie Dobra - dużo zdjęć

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w gminie Dobra. W niedzielę, 10 stycznia od rana w różnych punktach naszej gminy kwestowali wolontariusze. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Były występy, pokazy i licytacje. Zebrano łącznie ponad 32 tys. złotych.

23. Finał WOŚP w gminie Dobra - zdjęcia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w gminie Dobra. Na terenie naszej gminy kwestowało 30 wolontariuszy. Po południu w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się wielki finał. Zebrano łącznie 23.873,75 złotych, 173,10 euro i 2 dolary.

22. Finał WOŚP w Bezrzeczu - relacja i zdjęcia

W niedzielę 12 stycznia o godzinie 17:30 w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbył się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem "Na ratunek". Podczas finału oprócz wielu występów artystycznych odbyły się licytacje. Zebrano łącznie ponad 20 tysięcy złotych na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

21 Finał WOŚP w Bezrzeczu: relacja

W niedzielę 13 stycznia 2013 r. w Bezrzeczu zagrała Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy. 38 Wolontariuszy zbierało pieniądze na terenie całej naszej Gminy. Wspólnie udało nam się zebrać 17 687,19 zł, 56,16 euro i 7 dolarów. Po napełnieniu puszki trafiały do sztabu, który miał swoją siedzibę w Publicznej Szkole Podstawowej w Berzeczu. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Finału WOŚP przeznaczone będą dla ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów.

WOŚP zagrała w Bezrzeczu - relacja!

Tegoroczny XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy odbył się również w gminie Dobra. Sztab mieścił się i pracował w filii Gminnego Ośrodka Kultury w Bezrzeczu, przy ul. Koralowej 61C. Wszystkie finałowe atrakcje, zorganizowane przez gminę, odbyły się na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu przy ul. Górnej.

sobota 28 października 2017 - 06:32:22 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej