Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Mikołajki w gminie Dobra - zabawy i terminy


Mikołajki w gminie Dobra - zabawy i terminy

Zapraszamy na zabawy mikołajkowe, które odbędą się w sobotę, 2 grudnia w miejscowościach: Mierzyn, Dobra, Dołuje i Bezrzecze. Na dzieci czeka moc atrakcji i dużo dobrej zabawy. Z wizytą wpadnie też Święty Mikołaj i jego pomocnicy.


Mikołajki to dzień, na który wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem przez cały rok. Z tej okazji już od 12 lat Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej organizuje imprezy mikołajkowe. W tym roku zabawy z Mikołajem zaplanowano na sobotę, 2 grudnia.

O godz. 10:00 rozpocznie się zabawa mikołajkowa w klubie w Dobrej przy ul. Granicznej 31. Dla dzieci przygotowano program animacyjny "Na biegunie fajnie jest". Będzie choinka i mnóstwo atrakcji z udziałem Świętego Mikołaja. Organizatorzy zapraszają nie tylko dzieci z Dobrej, ale również z Buku, Grzepnicy i okolicznych miejscowości.

Reklamy Google:


Również o godz. 10:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym "Mierzynianka"
w Mierzynie
rozpocznie się impreza sportowo-rekreacyjna dla dzieci "Mikołajki na sportowo". Tutaj dla odmiany zaplanowano imprezę na świeżym powietrzu. Będzie dużo dobrej zabawy z Mikołajem i jego pomocnikami. Impreza potrwa do godz. 13:00. Organizatorem jest Gmina Dobra.

Dwie godziny później, w samo południe rozpocznie się zabawa z Mikołajem
w klubie w Dołujach
przy ul. Żubrzej 7. Organizatorzy, GCKiB oraz Stowarzyszenie Dołuje - Kościno, zapraszają m.in. dzieci z Dołuj, Skarbimierzyc, Wąwelnicy, Redlicy, Lubieszyna i Kościna.

O godz. 15:00 odbędzie się impreza mikołajkowa w szkole podstawowej
w Bezrzeczu
. W programie m.in. spektakl pt. "Emerytura Mikołaja". Na dzieci z Bezrzecza i Wołczkowa czeka moc atrakcji. Organizatorami są Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Bezrzecze.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i już teraz życzymy udanej zabawy. Pamiętajmy, że Mikołaj chętnie wysłucha małych poetów i piosenkarzy, dlatego warto przypomnieć sobie jakąś piosenkę lub wierszyk.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościMikołajki w gminie Dobra - plakaty:

środa 29 listopada 2017 - 18:14:16 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej