Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Mikołajki w gminie Dobra - zabawy i terminy


Mikołajki w gminie Dobra - zabawy i terminy

Zapraszamy na zabawy mikołajkowe, które odbędą się w sobotę, 2 grudnia w miejscowościach: Mierzyn, Dobra, Dołuje i Bezrzecze. Na dzieci czeka moc atrakcji i dużo dobrej zabawy. Z wizytą wpadnie też Święty Mikołaj i jego pomocnicy.


Mikołajki to dzień, na który wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem przez cały rok. Z tej okazji już od 12 lat Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej organizuje imprezy mikołajkowe. W tym roku zabawy z Mikołajem zaplanowano na sobotę, 2 grudnia.

O godz. 10:00 rozpocznie się zabawa mikołajkowa w klubie w Dobrej przy ul. Granicznej 31. Dla dzieci przygotowano program animacyjny "Na biegunie fajnie jest". Będzie choinka i mnóstwo atrakcji z udziałem Świętego Mikołaja. Organizatorzy zapraszają nie tylko dzieci z Dobrej, ale również z Buku, Grzepnicy i okolicznych miejscowości.

Reklamy Google:


Również o godz. 10:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym "Mierzynianka"
w Mierzynie
rozpocznie się impreza sportowo-rekreacyjna dla dzieci "Mikołajki na sportowo". Tutaj dla odmiany zaplanowano imprezę na świeżym powietrzu. Będzie dużo dobrej zabawy z Mikołajem i jego pomocnikami. Impreza potrwa do godz. 13:00. Organizatorem jest Gmina Dobra.

Dwie godziny później, w samo południe rozpocznie się zabawa z Mikołajem
w klubie w Dołujach
przy ul. Żubrzej 7. Organizatorzy, GCKiB oraz Stowarzyszenie Dołuje - Kościno, zapraszają m.in. dzieci z Dołuj, Skarbimierzyc, Wąwelnicy, Redlicy, Lubieszyna i Kościna.

O godz. 15:00 odbędzie się impreza mikołajkowa w szkole podstawowej
w Bezrzeczu
. W programie m.in. spektakl pt. "Emerytura Mikołaja". Na dzieci z Bezrzecza i Wołczkowa czeka moc atrakcji. Organizatorami są Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Bezrzecze.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i już teraz życzymy udanej zabawy. Pamiętajmy, że Mikołaj chętnie wysłucha małych poetów i piosenkarzy, dlatego warto przypomnieć sobie jakąś piosenkę lub wierszyk.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościMikołajki w gminie Dobra - plakaty:

środa 29 listopada 2017 - 18:14:16 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Przytulne przedszkole bez barier architektonicznych, zajęcia muzyczno - ruchowe, zabawy w kręgu, jęz. niemiecki i angielski, doświadczenia przyrodnicze, terapia ręki, logopedia, rewalidacja, sensoplastyka, dla chętnych zajęcia na basenie.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej