Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Nowa deklaracja i stare stawki opłat za śmieci


Nowa deklaracja i stare stawki opłat za śmieci

W 2018 roku w gminie Dobra obowiązuję te same stawki opłat za odpady komunalne co w roku ubiegłym. Przypominamy ich wysokość. Ponadto właściciele nieruchomości zamieszkałych na terenie naszej gminy powinni złożyć nową deklarację o wysokości opłaty za śmieci.


W 2018 roku nie zapłacimy więcej za odbiór odpadów komunalnych. Obowiązują te same stawki co w ubiegłym roku. W przypadku nieruchomości zamieszkałych, przy założeniu segregacji odpadów, stawka wynosi 4,30 zł za każdy metr sześcienny wody zużytej na cele socjalno-bytowe. Przy braku segregacji stawka ta wynosi 6,60 zł/m3. Przy wodzie bezpowrotnie zużytej (ogrodowej) stawki te wynoszą odpowiednio 0,10 zł/m3 (segregacja) i 0,63 zł/m3 (brak segregacji). Zmianie nie uległy też opłaty za odbiór śmieci z nieruchomości niezamieszkałych. Poniżej prezentujemy tabelę opłat z obowiązującymi stawkami.

Reklamy Google:


Dodatkowo właściciele nieruchomości na terenie gminy Dobra zobowiązani są do złożenia nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Związane jest to z przejętym przez gminę sposobem obliczania opłaty - od ilości zużytej wody na terenie nieruchomości w roku poprzednim.

Formularz deklaracji można otrzymać w następujących miejscach:
• Wydział ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Egzekucji, ul. Graniczna 39b, Dobra
• Urząd Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a, Dobra
• Wydział ds. Komunalnych i Inwestycji, ul. Graniczna 24a, Dobra
• Wydział ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska, ul. Lipowa 51, Wołczkowo
• Straż Gmina, ul. Daniela 32, Dołuje

Nowy wzór deklaracji można też pobrać ze strony Urzędu Gminy Dobra - tutaj.

Więcej informacji na temat składania i wypełniania deklaracji można uzyskać od pracowników Wydziału ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Egzekucji pod numerami telefonów: 91 311 23 07, 91 311 34 87.

Źródło: Kierownik WGOKiE Anna Budzyńska

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościStawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

niedziela 07 stycznia 2018 - 13:16:54 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
SCK.jpg

autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej