Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Pani Walentyna Motyka z Bezrzecza skończyła 100 lat


Pani Walentyna Motyka z Bezrzecza skończyła 100 lat

Mieszkanka Bezrzecza Pani Walentyna Motyka skończyła 100 lat. Jubilatka świętowała urodziny 13 lutego, razem z rodziną i sąsiadami. Życzenia złożyli też osobiście Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Małgorzata Chmielewska, kierownik WSOiOŚ.


13 lutego 2018 r. Pani Walentyna Motyka z Bezrzecza skończyła okrągłe 100 lat. Ten piękny jubileusz Pani Walentyna świętowała z rodziną i sąsiadami. Gratulacje i życzenia złożyli też osobiście Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Małgorzata Chmielewska, kierownik Wydziału ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska. Do życzeń dołączył się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wójt przekazała również jubilatce życzenia przesłane przez Prezesa Rady Ministrów RP Mateusza Morawieckiego.

Życzymy kolejnych, szczęśliwych lat w zdrowiu i dużo radości z rodziny.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościPani Walentyna Motyka z Bezrzecza skończyła 100 lat - galeria zdjęć:środa 14 lutego 2018 - 10:47:51 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej