Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zebranie wiejskie w Wołczkowie


Zebranie wiejskie w Wołczkowie

W czwartek, 26 kwietnia w klubie przy ul. Lipowej 11a odbędzie się zebranie wiejskie mieszkańców Wołczkowa. Początek spotkania o godzinie 18:30.
Reklamy Google:


Podczas zebrania poruszone zostaną sprawy infrastruktury wsi oraz realizowanych i planowanych inwestycji w Wołczkowie. Mieszkańcy wysłuchają również sprawozdania z prac sołtysa i rady sołeckiej.

Zebranie mieszkańców sołectwa Wołczkowo będzie dobrą okazją do wymiany poglądów, przedstawienia swoich racji czy pomysłów.

W przypadku braku quorum w podanym wyżej terminie, zebranie odbędzie się pół godziny później - o godz. 19:00, bez względu na liczbę mieszkańców obecnych na zebraniu (podstawa prawna: §8 ust. 6 i 7 Statutu Sołectwa - Nr XXVI/364/05 Rady Gminy Dobra z dnia 22 września 2005 r.).

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościpiątek 20 kwietnia 2018 - 07:05:55 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej