Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gabinet Kosmetyczny Kate zaprasza


Gabinet Kosmetyczny
Kate zaprasza


Gabinet kosmetologiczny KATE, świadczy swoje usługi mieszkańcom Bezrzecza od maja 2017 r. Bardzo szybko zyskał sympatię, głównie klientek, dbając o ich urodę i doskonałe samopoczucie. Już teraz zaplanuj wizytę i przekrocz próg gabinetu, w którym Twoje piękno i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Oddaj się w ręce profesjonalisty, który zadba o potrzeby Twojej skóry.


Gabinet Kosmetyczny Kate, to miejsce w którym każdy Klient znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne i kameralne wnętrze naszego salonu sprawi, że podczas zabiegu Klientki poczują się pewnie i komfortowo. Dużą wagę przywiązujemy do higieny i bezpieczeństwa, dlatego narzędzia są pakietowane. Dysponujemy autoklawem, który jako jedyny daje 100% sterylność narzędzi. Wiemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie musimy podnosić swoje kwalifikacje, dlatego nieustannie uczestniczymy w szkoleniach.

Właścicielka i kosmetolog Katarzyna Stucka swoją pracę rozpoczęła w 2003 r., codziennie doskonaląc umiejętności i pogłębiając wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, kosmetologii, kosmetologii estetycznej oraz makijażu permanentnego. Klientki w gabinecie mogą skorzystać z zabiegów takich jak: manicure, pedicure hybrydowy, stylizacja rzęs oraz brwi, henny marokańskiej, zabiegi pielęgnacyjne, złuszczanie kwasami, żelazko przeciwzmarszczkowe, żelazko antycellulitowe, fale radiowe, bio-elektro peeling, mikroprądy, mikrodermabrazja dimentowa, peeling kawitacyjny, sonoforeza, mezoterapia mikroigłowa oraz igłowa, lipoliza iniekcyjna, usuwanie rozszerzonych naczyń krwionośnych, wypełniacze w tym powiększanie ust oraz makijaż permanentny brwi.

Wszelkie informacje otrzymacie Państwo pod nr telefonu +48 537 270 770.

Dane teleadresowe:

Gabinet Kosmetyczny Kate
Szczecin, ul.Rozmarynowa 4
Telefon: +48 537 270 770
e-mail: gabinet.kate@gmail.com
www.katecosmetic.pl
www.facebook.com/gabinet.kateGabinet Kosmetyczny Kate. Szczecin ul. Rozmarynowa 4:środa 05 grudnia 2018 - 18:18:08 | Komentarze wyłączone
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej