Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Podziękowania dla Rady Gminy Dobra


Podziękowania dla Rady
Gminy Dobra


Po zakończeniu sesji Rady Gminy Dobra, która odbyła się 15 listopada, wójt Teresa Dera i przewodniczący rady Bartłomiej Miluch podziękowali radnym za pracę i wręczyli pamiątkowe dyplomy oraz książki. To była ostatnia 37. sesja kadencji 2014-2018.


"Chciałbym podziękować wszystkim Państwu za tą czteroletnią pracę, za ten czas, który poświęciliście pracy dla gminy" - mówił Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch.

"Była to kadencja bardzo pracowita i bardzo trudna. Narzuciliśmy sobie wiele inwestycji do realizacji" - podsumowała mijającą kadencję Wójt Gminy Dobra Teresa Dera. "Wysokie rankingi świadczą o tym, że nie jest to praca jednej osoby, ale całego zespołu" - dodała wójt.

Radę Gminy Dobra podczas kadencji 2014-2018 reprezentowali:
- Władysława Gruszczyńska
- Halina Sromek
- Hanna Suszczyńska
- Ewa Głowacka
- Bartłomiej Miluch
- Tomasz Czarnota
- Karol Grochot
- Jerzy Stachowicz
- Grzegorz Śliwiński
- Wiesław Łodykowski
- Tomasz Czubara
- Wojciech Halec
- Mariusz Lindner
- Jarosław Reszta
- Zbigniew Gadowski


Radni otrzymali dyplomy oraz książki: "36. Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej w Dobrej [1968-1999]" i "Kobiety niepodległości - bohaterki, żony, powiernice".

Przedstawiciele samorządu podziękowali też za współpracę sołtysom oraz kierownikom jednostek organizacyjnych. Nie mogło zabraknąć też pamiątkowego zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tej uroczystości oraz galerii zdjęć.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościPodziękowania dla Rady Gminy Dobra kadencji 2014-2018:


Podziękowania dla Rady Gminy Dobra kadencji 2014-2018:
środa 21 listopada 2018 - 06:27:55 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej