Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zaśmiecanie lasu w Bezrzeczu


Zaśmiecanie lasu
w Bezrzeczu


W poniedziałek, 26 listopada wpłynęło kilka zgłoszeń o kolejnym zaśmiecaniu lasu w rejonie Bezrzecza. Odpady znajdowały się przy drodze leśnej, na przedłużeniu ulicy Kościelnej. Straż Gminna prowadzi czynności wyjaśniające w celu ukarania sprawcy.


26 listopada wpłynęło kilka zgłoszeń o kolejnym zaśmiecaniu lasu w rejonie Bezrzecza. Strażnicy gminni znaleźli dużą ilość wyrzuconych śmieci przy drodze leśnej, na przedłużeniu ulicy Kościelnej. Prawdopodobnie zostały podrzucone w weekend. Droga ta jest prawie codziennie patrolowana przez strażników i śmieci nie było w poprzednim tygodniu.

Dokładne oględziny pozwoliły ujawnić dowód wskazujący na prawdopodobnego sprawcę - mieszkańca Szczecina, który mieszka w pobliżu granicy z gminą Dobra. Prowadzone są czynności wyjaśniające w celu ukarania sprawcy zaśmiecenia lub skierowania wniosku o ukaranie do sądu.

W tym samym dniu strażnicy gminni patrolując teren Mierzyna, zobaczyli przy ulicy Kolorowej wyrzucone odpady. Także wśród nich znaleziono bezsprzeczny dowód wskazujący na miejsce zamieszkania właściciela odpadów. Patrol udał się pod ustalony adres. W trakcie wyjaśnień okazało się, że kilka dni wcześniej jeden z domowników zamierzał wywieźć odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, ale uszkodzeniu uległa przyczepka i śmieci pozostawił przy drodze. Nie wiadomo jednak, dlaczego odpady nie zostały niezwłocznie uprzątnięte. Sprawca został ukarany 2 mandatami karnymi.

Źródło: Komendant Straży Gminnej Andrzej Budzyński

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościZaśmiecanie lasu w Bezrzeczu:

Odpady przy ul. Kolorowej w Mierzynie:
sobota 01 grudnia 2018 - 12:22:51 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej