Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Projekt „Akademia Malucha „Jagódka” II”


Projekt „Akademia Malucha „Jagódka” II”

Trwa rekrutacja do projektu Akademia Malucha "Jagódka" II. To bezpłatna roczna opieka żłobkowa dla dzieci do lat 3 zamieszkujących Szczecin i Gminę Dobra Szczecińska. Zgłoszenia do końca grudnia 2018r. Zapraszamy!


Uprzejmie informujemy, iż w związku z realizacją projektu pn. „Akademia Malucha „Jagódka” II” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, działanie 6.6 Programy zapewnienia i zwiększenia dostępu do opieki na dziećmi w wieku do lat 3, trwa rekrutacja do projektu.

Projekt skierowany jest do 16 rodziców/osób opiekujących się dziećmi do lat 3, zamieszkałych województwo zachodniopomorskie tj. Szczecin i Gminę Dobra Szczecińska:

  • osób bezrobotnych i/lub biernych zawodowo, powracających lub wchodzących na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i/lub wychowywaniem dziecka/ci
  • osób pracujących, będących w trakcie przerwy związanej z urlopem macierzyńskim lub rodzicielskim
  • Podczas rekrutacji premiowani będą rodzice z orzeczeniem o niepełnosprawności


Dzieci uczestniczące w projekcie muszą spełniać następujące kryteria formalne:

  • Wiek do 3 lat,
  • Mieszkaniec Szczecina lub Gminy Dobra Szczecińska.


Szczegółowe informacje na temat zakresu projektu, formy wsparcia oraz kryteriów kwalifikowalności do udziału w projekcie znajdują się w regulaminie projektu i dokumentacji rekrutacyjnej dostępnej tutaj lub w Biurze Projektu ul. Koralowa 64X, 71-220 Szczecin.

Serdecznie zapraszamy do składania kart zgłoszeń do projektu.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościProjekt „Akademia Malucha „Jagódka” II” - plakat:

poniedziałek 17 grudnia 2018 - 14:10:09 | Komentarze wyłączone
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej