Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Święto Pieczonego Ziemniaka - film i zdjęcia


Święto Pieczonego Ziemniaka - film i zdjęcia

Rodzinne konkursy z nagrodami, pokazy pierwszej pomocy, układanie kompozycji kwiatowych, pyszne ziemniaki z ognia oraz Bezrzeczańska Sałatka Gigant - tak obchodzono Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu. Jedenasta edycja jesiennego festynu odbyła się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej.


"Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizujemy co roku. Staramy się zapewnić mieszkańcom szereg atrakcji" - mówi Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

W tym roku organizatorzy przygotowali rowerowe zawody sprawnościowe dla dzieci, wielobój wieśniaka oraz konkurs układania jesiennych bukietów. Uczestnicy festynu mogli wspólnie przygotować "Bezrzeczańską Sałatkę Gigant", a także upiec na ognisku kiełbaskę. Nie mogło też zabraknąć pieczonych ziemniaków i innych pyszności.

Podczas festynu strażacy z OSP Wołczkowo uczyli dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy. Dzięki grupie motocyklowej z Goleniowa najmłodsi uczestnicy imprezy mogli przejechać się na wielkich motorach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiego filmu, które prezentujemy poniżej.

Organizatorami festynu byli LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i GCKiB filia w Bezrzeczu.

W trakcie Święto Pieczonego Ziemniaka wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce zbierali pieniądze na pokrycie kosztów operacji Bruna, małego chłopczyka, mieszkańca gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt wynosi ponad 1.200.000 zł. To przekracza możliwości finansowe jego rodziców.

Każdy może pomóc wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga
- link do zbiórki.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu:


Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - 22 września 2019 r.:


czwartek 26 września 2019 - 17:20:41 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej