Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu


Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu

W piątek, 13 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w szkole podstawowej w Bezrzeczu. Będą występy uczniów, konkursy, kiermasze, szpital pluszowego misia, mała gastronomia i loteria fantowa. Podczas jarmarku zbierane będą fundusze na leczenie Bruna.


Na mieszkańców Bezrzecza, gminy Dobra i całego regionu czekać będzie bardzo dużo atrakcji. Organizatorzy zaplanowali m.in.: występy uczniów ze szkoły podstawowej w Bezrzeczu, występ chóru "Serduszka", stoiska ze stroikami i ozdobami świątecznymi, punkt robotyki praktycznej, szpital pluszowego misia, kiermasz książek i choinek, malowanie buziek, zabawy z balonikami oraz konkursy dla dzieci i dorosłych.

Smakosze mogą liczyć na stoiska z pysznymi, domowymi ciastami i potrawami świątecznymi, które będzie można kupić lub zamówić na święta. Będzie też punkt medyczny z rejestracją dawców szpiku.

W trakcie jarmarku odbędzie się loteria fantowa (dostępnych będzie ponad 500 fantów), z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Bruna. To dzielny chłopczyk, mieszkaniec gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt przekracza możliwości finansowe jego rodziców. W akcję pomocy Brunowi zaangażowali się mieszkańcy gminy Dobra, w tym wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce, którzy będą pomagać podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu. Brunowi można pomóc już teraz wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga - link do zbiórki.

Jarmark Bożonarodzeniowy w szkole podstawowej w Bezrzeczu odbędzie się w piątek, 13 grudnia - początek o godz. 17:00.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznej edycji jarmarku w Bezrzeczu

Organizatorami jarmarku są: Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu, LZS Bezrzecze i LZS Skarbimierzyce. Patronem telewizyjnym jest TVP Szczecin.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościJarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - plakat:

poniedziałek 02 grudnia 2019 - 12:58:34 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej