Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

28. Finał WOŚP - Rekord zbiórki w gminie Dobra


28. Finał WOŚP - Rekord zbiórki w gminie Dobra

61.642,39 zł i 312,45 euro zebrano w gminie Dobra podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do puszek trafiły też kolczyki koloru złotego i srebrnego oraz medalik. Wielkie brawa dla wszystkich mieszkańców o wielkich sercach, którzy przyczynili się do rekordowej zbiórki w naszej gminie. To najwięcej w historii WOŚP w gminie Dobra. Pieniądze i precjoza zostały przekazane do banku na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy!


Część artystyczna związana z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie odbyła się w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu. O godzinie 16:00 rozpoczęły się występy, koncerty, pokazy tańca przygotowane przez dzieci i młodzież ze szkół w gminie Dobra. Programy artystyczne przygotowali też Klub tańca "S-55", Klub w Wąwelnicy i Przedszkole Pszczółka.

Uczestnicy finału chętnie licytowali przedmioty i nagradzali oklaskami występy dzieci. Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" oraz LZS Bezrzecze przygotowały kawę, herbatę i ciasta.

Wspólnie udało się zebrać 61.642,39 zł i 312,45 euro. Do puszki trafiły też kolczyki koloru złotego i srebrnego oraz medalik. Dla porównania w zeszłym roku w gminie Dobra zebrano 49 tys. zł, a dwa lata temu 41 tys. złotych.

Organizatorzy serdecznie dziękują wolontariuszom za kwestowanie i zbiórkę pieniędzy, a mieszkańcom gminy Dobra za udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Trwa liczenie zebranych pieniędzy, które zostaną przekazane na konto WOŚP.

Podczas 28. Finału WOŚP zbierane były środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

28. finał WOŚP w gminie Dobra - 12 stycznia 2020 r.:


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości28. finał WOŚP w gminie Dobra - 12 stycznia 2020 r.:poniedziałek 13 stycznia 2020 - 09:08:49 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej