Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

„Twój dietetyk – Zuzanna Rakowska” w Wołczkowie zaprasza


„Twój dietetyk – Zuzanna Rakowska” w Wołczkowie zaprasza

Chcesz zdrowo się odżywiać, ale nie wiesz czy na pewno dobrze to robisz? Starasz się o dziecko, jesteś w ciąży lub karmisz piersią i potrzebujesz zbilansowanej diety? Martwisz się o zdrowie swojego dziecka, które nie chce jeść warzyw i owoców? Twoje dziecko ma specjalne potrzeby żywieniowe i nie wiesz jak prawidłowo bilansować jego dietę? Odwiedź nowo powstały gabinet dietetyczny, który mieści się w Wołczkowie, przy ulicy Lipowej 45.


W naszym gabinecie otrzymasz również profesjonalną poradę i fachową pomoc jeśli: jesteś rodzicem niemowlaka i potrzebujesz wsparcia przy rozszerzaniu jego diety; masz problem ze swoją wagą (jest za duża lub za mała); chorujesz na cukrzycę, nadciśnienie, niealkoholowe stłuszczenie wątroby, otyłość; masz problemy z tarczycą lub cierpisz na inne schorzenia; stwierdzono u Ciebie alergie lub nietolerancje pokarmowe, insulinooporność lub inne zaburzenia metaboliczne, PCOS oraz różne zaburzenia hormonalne.

Dietetyka, to nauka medyczna o żywieniu człowieka zdrowego i chorego. Zajmuje się zasadami żywienia człowieka zdrowego, chorego, oceną stanu odżywienia, oceną wzajemnego wpływu farmakoterapii i żywienia, zapobieganiem chorobom, zależnym od żywienia.

Podczas wizyty w gabinecie dietetycznym w Wołczkowie przeprowadzany jest dokładny wywiad żywieniowy, wykonuje się analizę składu ciała na profesjonalnym sprzęcie oraz pomiary antropometryczne, a także analizuje się i omawia wyniki badań laboratoryjnych. Po wizycie pacjenci otrzymują zalecenia żywieniowe oraz jadłospis dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Na wyposażeniu gabinetu są m.in.: analizator składu ciała, waga ze wzrostomierzem, waga pediatryczna oraz przewijak. Jest tu również kącik dla dzieci. Osoby, które nie mają gdzie zostawić dziecka na czas wizyty, mogą zabrać je ze sobą. Wszelkie informacje otrzymacie Państwo pod numerem telefonu (+48) 508 042 113. Rejestracja odbywa się telefonicznie lub mailowo.Wizytówka:


Poradnia dietetyczna Twój dietetyk - Zuzanna Rakowska
ul. Lipowa 45, 72-003 Wołczkowo
tel. kom.: +48 508 042 113
e-mail: twojdietetyk.gabinet@gmail.com


„Twój dietetyk – Zuzanna Rakowska” w Wołczkowie - zdjęcia:

"Twój dietetyk” - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjny

poniedziałek 09 marca 2020 - 07:47:39 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej