Wiadomość"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
poniedziałek 19 czerwca 2023 - 13:19:03

"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ZS/046/P w Szczecinie
Na terenie osiedla Krzekowo-Bezrzecze przy skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Szerokiej, w bliskim sąsiedztwie pętli tramwajowej, znajduje się Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów. Dokonamy tu nie tylko profesjonalnego, corocznego przeglądu naszego pojazdu. W każdym momencie zbadamy stan techniczny i wykonamy wszelkie pomiary, również przed zakupem auta używanego. Zapraszamy.

SP Auto, to firma powstała w 2013 roku w Szczecinie. Zajmuje się wykonywaniem przeglądów rejestracyjnych pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 T, motocykli, motorowerów, a także ciągników rolniczych. Firma SP Auto posiada również uprawnienia do przeglądów instalacji gazowych. W ofercie ma także sprawdzanie oraz ustawienie geometrii i zbieżności kół. W SP Auto sprawdzimy również amortyzatory, hamulce, układ kierowniczy, zawieszenie czy ustawienie świateł.

W Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów ZS/046/P w Szczecinie szybko i rzetelnie sprawdzisz stan techniczny swojego pojazdu. Główną wartością Stacji jest dbałość o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.Dane teleadresowe:

"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ZS/046/P
ul. Szeroka 63, 71-211 Szczecin (wjazd od ul. Żołnierskiej)
tel. kom.: +48 797 825 884
e-mail: biuro©spauto.com.pl

Godziny otwarcia:
PN-PT 8:00 - 18:00
SB 8:00 - 13:00

"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Szczecinie - zdjęcia:
"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów ZS/046/P - mapa:

Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjnyŹródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://bezrzecze24.pl/news.php?extend.1770 )