WiadomośćKodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa 17 czerwca 2020 - 03:27:46


Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów w Dołujach


Kodo Autoserwis to warsztat samochodowy ze stacją kontroli pojazdów do 3,5 t. mieszczący się w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 11. Warsztat oferuje szeroki zakres napraw pojazdów m.in. wymianę oleju i filtrów, naprawę rozrządu jak również generalne remonty silników, naprawę układu hamulcowego, naprawę zawieszenia, serwis i naprawę klimatyzacji czy wymianę opon.


Warsztat rozpoczął swoją działalność w 2009 roku, a w 2011 roku powstała stacja kontroli pojazdów, która wykonuje badania techniczne pojazdów do 3,5 t. i badania pierwsze. W tym roku kompleks powiększył się o kolejne stanowiska, w tym stanowisko do badania geometrii kół 3D do 3,5 t. Warsztat zajmuje się głównie bieżącymi naprawami samochodów różnych marek, ale też z pasją i zaangażowaniem zajmie się większymi wyzwaniami, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Kodo Autoserwis posiada również specjalistyczny sprzęt do diagnostyki, odczytu i kasowania błędów silnika. Warsztat wyspecjalizował się w markach Toyota i Lexus, w których wykonuje przeglądy pogwarancyjne, przebiegowe oraz naprawy bieżące, w tym diagnostyka i naprawa pojazdów hybrydowych.

Kodo Autoserwis, dbając o satysfakcję klientów, stale dba o rozwój swoich pracowników. Dzięki temu, może zagwarantować pełen profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone im zadania. Każdy z pracowników i doradców, z przyjemnością udzieli wyczerpujących informacji dotyczących poszczególnych produktów lub usług. Przyjdź i nas sprawdź! Zapraszamy!Informacje:


Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów
ul. Słoneczny Sad 11, 72-002 Dołuje
Czynne:
Autoserwis
Pon-pt 9:00-17:00
Sobota 9:00-14:00
Stacja Kontroli Pojazdów
Pon-pt 7:00-21:00
Sobota 9:00-14:00
Telefon:
91 311 85 07 – warsztat
603 993 245 - stacja kontroli pojazdów
e-mail: biuro@kodo-autoserwis.pl
www.kodo-autoserwis.pl
facebook.com/autoserwiskodo

Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów w Dołujach - zdjęcia:
Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjnyŹródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://bezrzecze24.pl/news.php?extend.3486 )