WiadomośćSilverHome - profesjonalny serwis sprzątający
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
poniedziałek 31 sierpnia 2020 - 13:41:21


SilverHome - profesjonalny serwis sprzątający


Nie każda pani lubi, nie każdy pan umie… a sprzątać niestety trzeba. Na szczęście na terenie gminy Dobra działa profesjonalny serwis sprzątający, który z przyjemnością i ogromną pasją uwolni Was od tego uciążliwego obowiązku.


Firma SilverHome to profesjonalny serwis sprzątający, który zdążył już zyskać zaufanie klientów nie tylko z Mierzyna, Bezrzecza, Dołuj czy Dobrej ale również Szczecina. Miła, kulturalna i profesjonalna obsługa sprawia, że żaden z klientów nie wraca z przyjemnością do samodzielnego sprzątania. Firma zajmuje się głównie sprzątaniem mieszkań, domów, biur i gabinetów, ale nie stroni też od większych wyzwań. SilverHome zawsze stara się sprostać nawet największym wymaganiom swoich klientów.

Działający od ponad dwóch lat serwis, największą wagę przykłada do jakości wykonania usługi. Indywidualne podejście do klienta, każdego wykonywanego zadania oraz szeroka oferta wykonywanych usług to kolejne atuty, dzięki którym stale powiększa się grono zadowolonych klientów. W ofercie znajdziemy m.in.: sprzątanie podstawowe, sprzątane gruntowne, sprzątanie poremontowe oraz mycie okien i witryn. Zapraszamy!Informacje:


SilverHome - profesjonalny serwis sprzątający

Telefon:
+48 530 600 131
e-mail: sandra_rydzynska@wp.pl

Artykuł promocyjnyŹródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://bezrzecze24.pl/news.php?extend.3530 )