WiadomośćPożegnanie lata w Bezrzeczu - festyn rodzinny
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
czwartek 02 września 2021 - 11:29:24


Pożegnanie lata w Bezrzeczu - festyn rodzinny


Wesołe ekipy ze Stowarzyszenia Nasze Bezrzecze i LZS Bezrzecze zapraszają na festyn "Pożegnanie lata". Rodzinna impreza odbędzie się w niedzielę, 5 września na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. konkursy dla dzieci i dorosłych, dmuchane zamki, małą gastronomię z ogniskiem i grillem.


Festyn rozpocznie się o godz. 15:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu. W programie: konkursy dla dużych i małych, dmuchane zamki, ognisko, grill i mała gastronomia, pchli targ i wiele innych niespodzianek.

Organizatorzy planują nawiązanie do lat 70 i 80-tych. Nie zabraknie muzyki filmowej i rozrywkowej z tego okresu, będzie też wiele akcentów z filmów Stanisława Barei.

Celem festynu jest integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Festyn potrwa do godz. 18:00. Organizatorami są Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i LZS Bezrzecze.

Podczas festynu będzie możliwość wykonania szczepienia przeciwko COVID-19, do wyboru pacjenta - szczepionką jednodawkową firmy Janssen Johnson & Johnson lub dwudawkową firmy Pfizer. Szczepienia umożliwi Centrum Medyczne Dobra, które uczestniczy w Narodowym Programie Szczepień przeciwko COVID-19 od stycznia 2021 r. Do tej pory w CMD zaszczepiło ponad 16 tys. osób. Podczas festynu będzie też możliwość pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy. Centrum Medyczne Dobra od 2 miesięcy prowadzi cykliczny, gminny program leczenia otyłości. Podczas festynu na pytania uczestników będą odpowiadać konsultanci prowadzący ten program: dietetyk i fizjoterapeuta.

Serdecznie zapraszamy!

Pożegnanie lata w Bezrzeczu - plakat:
Źródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://bezrzecze24.pl/news.php?extend.3633 )