WiadomośćCentrum Medyczne Dobra
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek 17 maja 2022 - 17:22:56


Centrum Medyczne Dobra


Centrum Medyczne Dobra zapewnia kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Lekarze wielu specjalności, dysponujący najnowocześniejszym sprzętem, prowadzą diagnostykę, leczenie, w tym operacyjne, a także wszechstronną rehabilitację.Centrum proponuje konsultacje z zakresu: kardiologii, endokrynologii, zarówno dorosłych, jak i dzieci, diabetologii dorosłych i dzieci, gastroenterologii, hematologii, chorób zakaźnych, nefrologii, chirurgii ogólnej i dziecięcej, naczyniowej, proktologii, urologii, ginekologii, ortopedii i neurochirurgii. Wieloletnie doświadczenie pracujących tutaj specjalistów daje pacjentom pełne bezpieczeństwo i komfort.

W Centrum Medycznym Dobra wykonuje się diagnostykę USG oraz laboratoryjną. Centrum posiada nowoczesne zaplecze operacyjne. Specjaliści przeprowadzają zabiegi chirurgiczne, ortopedyczne, ginekologiczne. Od wielu lat Centrum prowadzi leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym.

Ogromnym wsparciem w prowadzeniu pacjentów jest praca fizjoterapeutów i dietetyka. Dzięki nim mali i duzi pacjenci mają szansę na szybki powrót do zdrowia. Holistyczne podejście Centrum do ochrony zdrowia uzupełniają prozdrowotne zajęcia ruchowe - pilatesu i jogi.

Szczegółowe informacje o zakresie usług dostępne są na stronie centrummedycznedobra.pl, FB Centrum Medycznego Dobra i pod numerem telefonu 91 45 39 500 (rejestracja).

Centrum Medyczne Dobra - zdjęcia:Centrum Medyczne Dobra - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".Źródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://bezrzecze24.pl/news.php?extend.3677 )