WiadomośćZmiana organizacji ruchu w Wołczkowie
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek 11 lutego 2020 - 07:59:24


Zmiana organizacji ruchu w Wołczkowie


Od dzisiaj do końca ferii zimowych zmianie uległa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Słonecznej i Lipowej w Wołczkowie. Wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany trójstronnie - od strony Dobrej, Głębokiego i Bezrzecza.


We wtorek, 11 lutego wprowadzona została nowa organizacja ruchu w rejonie budowanego ronda w Wołczkowie. Na okres ferii zimowych wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany trójstronnie - od strony Dobrej, Głębokiego i Bezrzecza. Zmiana będzie obowiązywała do 22 lutego.

"W związku z przebudową głównego skrzyżowania, utrudnienia niestety są nieuniknione. Prace powodujące największe utrudnienia w ruchu pojazdów zaplanowane zostały na okres zmniejszonego ruchu tj. ferii zimowych w szkołach. Prosimy mieszkańców o planowanie swoich podróży z uwzględnieniem występujących utrudnień, ponieważ mimo dołożenia wszelkiej staranności, zatorów drogowych w trakcie przebudowy skrzyżowania całkowicie zniwelować się nie da, za co mieszkańców przepraszamy" - informuje Urząd Gminy Dobra.

Poniżej prezentujemy możliwe trasy alternatywne dla samochodów osobowych, które umożliwiają ominięcie newralgicznego skrzyżowania. Urząd gminy przedstawił też harmonogram dalszych prac realizowanych w związku z budową ścieżki rowerowej i przebudową głównego skrzyżowania w Wołczkowie - zobacz tutaj.

Całość prac powinna zakończyć się nie później niż do końca sierpnia 2020 r.

Możliwe objazdy skrzyżowania w Wołczkowie (kliknij i powiększ):

Możliwe objazdy skrzyżowania w Wołczkowie (kliknij i powiększ):


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości


Źródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://bezrzecze24.pl/news.php?extend.3401 )