Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zmiana organizacji ruchu w Wołczkowie


Zmiana organizacji ruchu w Wołczkowie

Od dzisiaj do końca ferii zimowych zmianie uległa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Słonecznej i Lipowej w Wołczkowie. Wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany trójstronnie - od strony Dobrej, Głębokiego i Bezrzecza.


We wtorek, 11 lutego wprowadzona została nowa organizacja ruchu w rejonie budowanego ronda w Wołczkowie. Na okres ferii zimowych wprowadzony został ruch wahadłowy sterowany trójstronnie - od strony Dobrej, Głębokiego i Bezrzecza. Zmiana będzie obowiązywała do 22 lutego.

"W związku z przebudową głównego skrzyżowania, utrudnienia niestety są nieuniknione. Prace powodujące największe utrudnienia w ruchu pojazdów zaplanowane zostały na okres zmniejszonego ruchu tj. ferii zimowych w szkołach. Prosimy mieszkańców o planowanie swoich podróży z uwzględnieniem występujących utrudnień, ponieważ mimo dołożenia wszelkiej staranności, zatorów drogowych w trakcie przebudowy skrzyżowania całkowicie zniwelować się nie da, za co mieszkańców przepraszamy" - informuje Urząd Gminy Dobra.

Poniżej prezentujemy możliwe trasy alternatywne dla samochodów osobowych, które umożliwiają ominięcie newralgicznego skrzyżowania. Urząd gminy przedstawił też harmonogram dalszych prac realizowanych w związku z budową ścieżki rowerowej i przebudową głównego skrzyżowania w Wołczkowie - zobacz tutaj.

Całość prac powinna zakończyć się nie później niż do końca sierpnia 2020 r.

Możliwe objazdy skrzyżowania w Wołczkowie (kliknij i powiększ):

Możliwe objazdy skrzyżowania w Wołczkowie (kliknij i powiększ):


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościwtorek 11 lutego 2020 - 07:59:24 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej