Zaloguj się | Rejestracja

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

"Słoneczny Sad" Żłobek i Przedszkole

"Słoneczny Sad"
Żłobek i Przedszkole


"Słoneczny Sad" Żłobek i Przedszkole to nowatorska placówka wychowawczo-edukacyjna, która znajduje się w Dołujach w gminie Dobra. Jej motto brzmi: "Pozwól dziecku być sobą - niech się brudzi, niech się śmieje, niech będzie szczęśliwe".
piątek 08 grudnia 2023 - 14:29:02 | Komentarze: 0
Dlaczego warto odświeżyć swoją stronę internetową?

Dlaczego warto odświeżyć swoją stronę internetową?

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w świecie online. To miejsce, w którym potencjalni klienci mogą dowiedzieć się więcej o Twoich produktach lub usługach, znaleźć informacje kontaktowe i poznać Twoją markę. Jednak jak każdy element w świecie internetu, strona internetowa również wymaga okresowego odświeżenia i aktualizacji. Dlaczego warto inwestować czas i środki w odświeżenie swojej strony internetowej? Oto kilka istotnych powodów.
czwartek 26 października 2023 - 18:59:37 | Komentarze: 0
"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
Na terenie osiedla Krzekowo-Bezrzecze przy skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Szerokiej, w bliskim sąsiedztwie pętli tramwajowej, znajduje się Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów. Dokonamy tu nie tylko profesjonalnego, corocznego przeglądu naszego pojazdu. W każdym momencie zbadamy stan techniczny i wykonamy wszelkie pomiary, również przed zakupem auta używanego. Zapraszamy. poniedziałek 19 czerwca 2023 - 13:19:03 | Komentarze: 0
Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie

Kurs języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School prowadzi zapisy na zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych kursantów, licencjonowaną metodą TEDDY EDDIE.

czwartek 25 sierpnia 2022 - 10:11:40 | Komentarze: 0
Wakacje z Tańcem - zaprasza Akademia Tańca

Wakacje z Tańcem
- na półkolonie zaprasza Akademia Tańca


W wakacje Akademia Tańca zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe półkolonie, w trakcie których dzieci aktywnie wypoczną, będą się świetnie bawić, a przy okazji rozwiną swoje umiejętności taneczne. Półkolonie odbywać się będą w siedzibie Akademii przy ul. Łukasińskiego 116 w Szczecinie.
środa 08 czerwca 2022 - 15:28:33 | Komentarze: 0
Centrum Medyczne Dobra

Centrum Medyczne Dobra

Centrum Medyczne Dobra zapewnia kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Lekarze wielu specjalności, dysponujący najnowocześniejszym sprzętem, prowadzą diagnostykę, leczenie, w tym operacyjne, a także wszechstronną rehabilitację.
wtorek 17 maja 2022 - 17:22:56 | Komentarze: 0
Dofinansowanie remontu ul. Górnej i Koralowej

Dofinansowanie remontu ul. Górnej i Koralowej

Starostwo Powiatowe w Policach otrzymało 4,3 mln zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rozbudowę drogi powiatowej Bezrzecze - Wołczkowo w ciągu ul. Górnej i Koralowej. Dodatkowe pieniądze pomogą w rozstrzygnięciu przetargu na realizację inwestycji.
wtorek 17 maja 2022 - 11:51:23 | Komentarze: 0
Bezrzecze wybrało nowego sołtysa

Bezrzecze wybrało nowego sołtysa

W poniedziałek, 25 kwietnia odbyło się zebranie mieszkańców sołectwa Bezrzecze, podczas którego wybrano nowego sołtysa. Gospodarzem miejscowości został Waldemar Kitlas.
wtorek 17 maja 2022 - 11:44:00 | Komentarze: 0
Rozbudowa kanalizacji deszczowej w Bezrzeczu

Rozbudowa kanalizacji deszczowej w Bezrzeczu

Gmina Dobra przeznaczy ponad 3,2 mln złotych na rozbudowę kanalizacji deszczowej w Bezrzeczu. Wybrano już najkorzystniejszą ofertę w ogłoszonym pod koniec stycznia przetargu.
wtorek 17 maja 2022 - 11:36:53 | Komentarze: 0
Zaplecze socjalne przy Orliku w Bezrzeczu

Zaplecze socjalne przy Orliku w Bezrzeczu

Trwa głosowanie na projekty mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra 2022. Jednym z projektów inwestycyjnych jest budowa zaplecza socjalnego dla terenu sportowo-rekreacyjnego i boiska Orlik w Bezrzeczu.
środa 02 marca 2022 - 15:12:16 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej