Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Komputery do nauki online dla uczniów z gminy Dobra

Komputery do nauki online dla uczniów z gminy Dobra

Gmina Dobra złożyła wniosek do Ministerstwa Cyfryzacji o przyznanie grantu na kwotę prawie 80 tysięcy złotych na zakup komputerów dla uczniów, które będą przeznaczone do nauki online. Dodatkowo szkoły w gminie Dobra umożliwiają wypożyczenie komputerów dla uczniów ze swoich pracowni. W tym celu należy skontaktować się z dyrekcją szkoły.
poniedziałek 06 kwietnia 2020 - 07:19:52 | Komentarze: 0
Koronawirus: kolejne działania Urzędu Gminy Dobra

Koronawirus: kolejne działania Urzędu Gminy Dobra

Wójt Gminy Dobra poinformowała o kolejnych działaniach związanych z koronawirusem. W związku z epidemią, wprowadzonymi ograniczeniami i pomocą dla przedsiębiorców, zmniejszą się wpływy z podatków, a co za tym idzie budżet gminy. Przełoży się to na ograniczenia związane m.in. z finansowaniem inwestycji. Wójt podjęła decyzję o wprowadzeniu oszczędności związanych m.in. z ograniczeniem wydatków na bieżące zadania, promocję oraz utrzymanie urzędu i jednostek gminy.
sobota 04 kwietnia 2020 - 10:23:45 | Komentarze: 0
TV News - Telewizja Lokalna Gminy Dobra: 2.04.2020 r.

TV News - Telewizja Lokalna Gminy Dobra: 2.04.2020 r.

Przedstawiamy kolejne wydanie wiadomości nowej Telewizji Lokalnej Gminy Dobra - TV News. W programie m.in.: działania Gminy Dobra związane z koronawirusem, pierwsza zdalna sesja Rady Gminy Dobra, jakie płacimy rachunki za śmieci w gminie Dobra, na placu budowy nowego przedszkola w Mierzynie. Zapraszamy do oglądania.
czwartek 02 kwietnia 2020 - 08:53:16 | Komentarze: 0
Wójt Gminy Dobra: przesuńmy wybory Prezydenta RP

Wójt Gminy Dobra: przesuńmy wybory Prezydenta RP

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera wysłała pismo do Marszałka Sejmu RP z apelem o przesunięcie terminu wyborów Prezydenta RP. "Bezpieczeństwo, zdrowie mieszkańców gminy i osób obsługujących wybory jest najważniejsze" - wyjaśnia w piśmie wójt Teresa Dera.
środa 01 kwietnia 2020 - 12:24:22 | Komentarze: 0
Koronawirus: dezynfekcja wiat przystankowych

Koronawirus: dezynfekcja wiat przystankowych

Wczoraj odbyło się kolejne posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie zagrożenia koronawirusem. Podczas spotkania podjęto m.in. decyzję o dezynfekcji wiat przystankowych na terenie gminy Dobra. Ponadto codziennie straż gminna będzie przekazywała komunikaty głosowe dla mieszkańców dotyczące zagrożenia i kontrolowała czy przestrzegane są zakazy dotyczące gromadzenia się osób w miejscach publicznych.
sobota 28 marca 2020 - 10:26:14 | Komentarze: 0
Ile płacimy za śmieci w gminie Dobra

Ile płacimy za śmieci w gminie Dobra

Sprawdziliśmy ile dokładnie wynoszą rachunki za śmieci mieszkańców gminy Dobra. Ponad 72% gospodarstw płaci rachunki poniżej 75 złotych miesięcznie, z czego 43% mniej niż 50 zł. Rachunki w kwocie 76-100 zł płaci 14% gospodarstw w gminie Dobra, a 101-150 zł - 9%. Więcej niż 150 zł miesięcznie płaci ok. 3% gospodarstw.
wtorek 24 marca 2020 - 08:51:03 | Komentarze: 0
Zawieszenie referendum: oświadczenie Wójt Gminy Dobra

Zawieszenie referendum: oświadczenie Wójt Gminy Dobra

Komisarz Wyborczy w Szczecinie podjął decyzję o zawieszeniu referendum ze względu na zagrożenie koronawirusem. Wójt Gminy Dobra w wydanym oświadczeniu poparła decyzję komisarza. "Decyzja jest jak najbardziej słuszna. Nie wyobrażam sobie w sytuacji zagrożenia epidemią możliwości bezpiecznego przeprowadzenia głosowania w lokalach wyborczych. Zdrowie i życie naszych mieszkańców jest najważniejsze" - powiedziała Teresa Dera.
poniedziałek 23 marca 2020 - 13:36:58 | Komentarze: 0
"Słoneczny Sad” - żłobek i przedszkole w Dołujach

"Słoneczny Sad” - żłobek i przedszkole w Dołujach

"Słoneczny Sad” - żłobek i przedszkole w Dołujach rozpoczyna rekrutację na rok 2020/2021. Znajdziecie nas w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 49. Nasza edukacyjna placówka przyjmuje dzieci od 10 miesiąca życia do 6 lat. Zarówno w żłobku jak i przedszkolu prowadzone są 2 grupy. Już dziś zapisz swoje dziecko do naszej radosnej placówki.
sobota 21 marca 2020 - 08:34:30 | Komentarze:
Gospodarka odpadami w gminie Dobra - odcinek 3

Gospodarka odpadami w gminie Dobra - odc. 3

Gmina Dobra przygotowała cykl prezentacji, które wyjaśniają wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące gospodarki odpadami i naliczaniem opłat za odbiór śmieci. W trzecim odcinku wyjaśniono dlaczego w całej Polsce tak bardzo podrożały rachunki za śmieci i jak można je obniżyć.
piątek 20 marca 2020 - 08:17:01 | Komentarze: 0
Koronawirus: działania Urzędu Gminy Dobra

Koronawirus: działania Urzędu Gminy Dobra

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego związanego z zagrożeniem koronawirusem. Podczas spotkania, w którym uczestniczyła Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, ustalono szczegóły pomocy dla osób starszych i samotnych oraz wsparcia psychologicznego dla mieszkańców. Gmina Dobra poinformowała również w jaki sposób można składać formularze rekrutacyjne do przedszkoli i jak przekazywane są informacje uczniom i rodzicom od nauczycieli dotyczące nauki online.
wtorek 17 marca 2020 - 10:29:03 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej