Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Stypendia dla zdolnych uczniów z gminy Dobra

Stypendia dla zdolnych uczniów z gminy Dobra

Do 20 września 2020 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium dla najzdolniejszych uczniów z terenu gminy Dobra. Z wnioskiem wystąpić mogą rodzice uczniów (za pośrednictwem dyrektora szkoły), a także rada rodziców i dyrekcja szkoły. Jest o co się starać, gdyż wysokość stypendium może wynieść aż 1000 zł.
sobota 11 lipca 2020 - 06:48:53 | Komentarze: 0
Remont drogi z Wołczkowa do Dobrej - 4 oferty

Remont drogi z Wołczkowa do Dobrej - 4 oferty

Otwarto oferty złożone w przetargu na remont drogi powiatowej z Wołczkowa do Dobrej. Wykonaniem inwestycji zainteresowane są cztery firmy. Powiat otrzymał 2,39 mln zł dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych na realizację inwestycji. Pozostałe 50% kosztów dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra, która wspomoże remont drogi powiatowej. Droga zostanie wyremontowana od lasu przy jeziorze Głębokie do ronda w Dobrej.
poniedziałek 06 lipca 2020 - 05:16:19 | Komentarze: 0
Zaświadczenie o prawie do głosowania

Zaświadczenie o prawie do głosowania

12 lipca odbędzie się 2. tura wyborów na Prezydenta RP. Jeśli planujecie w tym czasie wakacyjny wyjazd, a chcecie zagłosować, pamiętajcie o zaświadczeniu o prawie do głosowania poza miejscem zamieszkania. Dzięki dokumentowi, który otrzymacie w Wydziale ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska w Wołczkowie, będziecie mogli oddać swój głos w dowolnej komisji wyborczej.
piątek 03 lipca 2020 - 07:49:32 | Komentarze: 0
Program Moja Woda na zagospodarowanie deszczówki

Program Moja Woda na zagospodarowanie deszczówki

Urząd Gminy Dobra informuje o programie Moja Woda, dzięki któremu każdy właściciel domu jednorodzinnego będzie mógł otrzymać dotację do 5 tys. zł na zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych. Program prowadzony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie startuje 1 lipca 2020 r.
niedziela 28 czerwca 2020 - 15:47:46 | Komentarze: 0
Gmina Dobra najlepsza z 1547 gmin wiejskich w Polsce

Gmina Dobra najlepsza z 1547 gmin wiejskich w Polsce

Co łączy naszą Gminę Dobra z wielkimi miastami jak Tychy, Warszawa czy Sopot? Wygrana w Rankingu Finansowym Samorządu Terytorialnego w Polsce. Zespół naukowców wybrał siedem najważniejszych i najczęściej używanych wskaźników ekonomicznych, którymi badał sytuację finansową wszystkich polskich jednostek samorządu terytorialnego. Gmina Dobra została liderem rankingu wśród 1547 gmin wiejskich. To kolejny wielki sukces naszej gminy.
środa 24 czerwca 2020 - 14:43:52 | Komentarze: 0
Zakończenie roku w szkołach w gminie Dobra

Zakończenie roku w szkołach w gminie Dobra

W tym roku nie będzie oficjalnego zakończenia roku szkolnego w placówkach oświatowych w gminie Dobra. Nie będzie też wspólnych spotkań klas. Z powodu epidemii koronawirusa uczniowie będą odbierać świadectwa indywidualnie w piątek, 26 czerwca, zgodnie z harmonogramami zamieszczonymi na stronach internetowych szkół.
poniedziałek 22 czerwca 2020 - 15:54:56 | Komentarze: 0
"SP Auto" Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
Na terenie osiedla Krzekowo-Bezrzecze przy skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Szerokiej, w bliskim sąsiedztwie pętli tramwajowej, znajduje się Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów. Dokonamy tu nie tylko profesjonalnego, corocznego przeglądu naszego pojazdu. W każdym momencie zbadamy stan techniczny i wykonamy wszelkie pomiary, również przed zakupem auta używanego. Zapraszamy. piątek 19 czerwca 2020 - 13:58:44 | Komentarze: 0
Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów

Kodo Autoserwis i Stacja Kontroli Pojazdów w Dołujach

Kodo Autoserwis to warsztat samochodowy ze stacją kontroli pojazdów do 3,5 t. mieszczący się w Dołujach przy ul. Słoneczny Sad 11. Warsztat oferuje szeroki zakres napraw pojazdów m.in. wymianę oleju i filtrów, naprawę rozrządu jak również generalne remonty silników, naprawę układu hamulcowego, naprawę zawieszenia, serwis i naprawę klimatyzacji czy wymianę opon.
środa 17 czerwca 2020 - 03:27:46 | Komentarze: 0
Wybory prezydenckie 2020 - gdzie głosować?

Wybory prezydenckie 2020 - gdzie głosować?

W niedzielę, 28 czerwca odbędą się wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Mieszkańcy gminy Dobra i całego kraju staną przed urnami i przed decyzją na kogo oddać swój głos. Lokale wyborcze będą czynne w godz. 7-21.
wtorek 16 czerwca 2020 - 16:02:04 | Komentarze: 0
Otwarto przejścia graniczne w gminie Dobra

Otwarto przejścia graniczne w gminie Dobra

Otwarto polskie przejścia graniczne, które zostały zamknięte w połowie marca w związku z epidemią koronawirusa. W sobotę, 13 czerwca na otwartym już przejściu granicznym w Buku spotkali się przedstawiciele gminy Dobra i Blankensee. Samorządowcy mogli porozmawiać o wznowieniu wspólnych projektów transgranicznych realizowanych dla mieszkańców sąsiadujących ze sobą gmin.
wtorek 16 czerwca 2020 - 15:52:18 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej