Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Zapraszamy na Bieg Świętojański w Bezrzeczu

Zapraszamy na Bieg Świętojański w Bezrzeczu

W niedzielę, 23 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Dla zawodników przygotowane zostaną trasy o długości 500 metrów (dzieci) oraz 1-2 mili w kategorii kobiety i mężczyźni. Start o godz. 16:30.
piątek 14 czerwca 2019 - 07:08:58 | Komentarze: 0
Koniec ronda - wraca sygnalizacja przy Głębokim

Koniec ronda - wraca sygnalizacja przy Głębokim

W piątek o godz. 21 rozpocznie się wprowadzanie zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Zegadłowicza, Miodową, i Kupczyka przy jeziorze Głębokie. Ze skrzyżowania zniknie minirondo, wprowadzone tam na okres jesienno-zimowy i ponownie włączona zostanie sygnalizacja świetlna.
czwartek 06 czerwca 2019 - 17:52:16 | Komentarze: 0
Ustawa śmieciowa - będą zmiany. Warto segregować

Ustawa śmieciowa - będą zmiany. Warto segregować

Szykuje się nowelizacja ustawy śmieciowej. Rząd wprowadził zmiany, które mają promować segregowanie śmieci i wzmocnić kontrolę gmin nad systemem gospodarowania odpadami. Gminy zyskają też możliwość promowania osób, które mają kompostowniki.
środa 05 czerwca 2019 - 20:15:33 | Komentarze: 0
Nowe stawki opłat za śmieci w gminie Dobra

Nowe stawki opłat za śmieci w gminie Dobra

Podczas VI sesji Rady Gminy Dobra radni przyjęli uchwałę dotyczącą nowych stawek za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Wzrost opłat związany jest z większymi kosztami i nową umową, którą Gmina Dobra podpisała z konsorcjum firm Z.P.H.G. Jumar Julian Maruszewski i Remondis Szczecin Sp. z o.o. wyłonionym w przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Dobra.
piątek 31 maja 2019 - 12:49:37 | Komentarze: 0
Gminny Dzień Dziecka w Dobrej

Gminny Dzień Dziecka w Dobrej

W sobotę, 1 czerwca na terenie boiska przy ulicy Sportowej w Dobrej odbędzie się rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych mieszkańców gminy czekać będą m.in. darmowe dmuchańce, konkursy, gry, zabawy, bańki mydlane, malowanie buziek. Imprezę poprowadzi aktor Adam Dzieciniak.
środa 29 maja 2019 - 06:14:55 | Komentarze: 0
Harmonogram odbioru odpadów - czerwiec 2019

Harmonogram odbioru odpadów - czerwiec 2019

Jest już nowy harmonogram odbioru odpadów selektywnych, który będzie obowiązywał w czerwcu. Publikujemy terminy odbioru odpadów plastikowych, szkła, papieru i bio dla wszystkich miejscowości gminy Dobra.
środa 29 maja 2019 - 06:03:02 | Komentarze: 0
Wyniki wyborów do PE w gminie Dobra

Wyniki wyborów do PE w gminie Dobra

Prawie 10 tysięcy mieszkańców gminy Dobra wzięło udział w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Frekwencja w naszej gminie wyniosła aż 57,80% i była najwyższa w powiecie polickim. Dla porównania średnia frekwencja w Polsce wyniosła 45,68%.
środa 29 maja 2019 - 05:54:06 | Komentarze: 0
Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych

Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych

Jeszcze w tym roku powstanie oświetlenie uliczne 7 przejść dla pieszych w gminie Dobra. Lampy pojawią się w Mierzynie, Bezrzeczu, Dołujach i Skarbimierzycach. Otwarto już oferty związane z przetargiem na realizację tej inwestycji. Budową oświetlenia zainteresowane są dwie firmy ze Szczecina.
środa 15 maja 2019 - 05:50:30 | Komentarze: 0
Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę w Bezrzeczu

Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę w Bezrzeczu

W środę, 8 maja strażnicy gminni podczas patrolu w Bezrzeczu zauważyli przy sklepie Stokrotka samochód zaparkowany na miejscu zastrzeżonym dla osoby niepełnosprawnej. W pojeździe nie było stosownej karty parkingowej. Kiedy do auta wrócili kierowca i pasażer okazało się, że są oni pod wpływem alkoholu.
piątek 10 maja 2019 - 16:41:21 | Komentarze: 0
KS Wołczkowo-Bezrzecze gra z Kastą Majowe

KS Wołczkowo-Bezrzecze gra z Kastą Majowe

Niedziela, godz. 18:00, to idealny moment na wyciśnięcie z majówki ostatnich soków. Nasi zawodnicy zmierzą się z Kastą Majowe. Czeka nas ciekawy trunek. Jakiego smaku? Przekonamy się po końcowym gwizdku..
niedziela 05 maja 2019 - 08:38:50 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej