Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

Protest w sprawie ul. Górnej w Bezrzeczu - zdjęcia

Protest w sprawie ul. Górnej w Bezrzeczu - zdjęcia

14 grudnia mieszkańcy Bezrzecza protestowali w sprawie braku remontu drogi powiatowej przebiegającej przez miejscowość. "W związku z katastrofalnym stanem ulic Górnej i Koralowej zmuszeni jesteśmy wyjść na ulicę i pokazać swoje niezadowolenie" - piszą mieszkańcy.
sobota 14 grudnia 2019 - 14:05:36 | Komentarze: 0
Oświetlenie przejść dla pieszych w Bezrzeczu

Oświetlenie przejść dla pieszych w Bezrzeczu

W Mierzynie, Bezrzeczu, Dołujach i Skarbimierzycach budowane jest oświetlenie przejść dla pieszych. Inwestycję na zlecenie Gminy Dobra wykonuje Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji OPTOMEDIA ze Szczecina.
sobota 14 grudnia 2019 - 08:16:57 | Komentarze: 0
10,39 mln zł dofinansowania na ścieżkę rowerową

10,39 mln zł dofinansowania na ścieżkę rowerową

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera podpisała dzisiaj aneks z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, który zwiększa dofinansowanie budowy ścieżki rowerowej Dobra - Głębokie z 6,7 mln zł na 10,39 mln zł. Dzięki temu Gmina Dobra zyskała dodatkowe 3,69 mln zł środków zewnętrznych na realizację inwestycji, która zakłada budowę 6-kilometrowej, asfaltowej trasy rowerowej.
sobota 14 grudnia 2019 - 08:05:17 | Komentarze: 0
Mabo B Zone Club w Mierzynie

Mabo B Zone Club - biznesowy klub sportowo-rekreacyjny w Mierzynie

Mabo B Zone Club powstał z chęci i potrzeby stworzenia w regionie miejsca, które będzie łączyło ze sobą sport, rozrywkę i relaks, jednocześnie będąc idealnym miejscem spotkań biznesowych. Klub jest najnowszą inwestycją rodzinnej firmy MABO będącej na rynku zachodniopomorskim od ponad 50 lat.
wtorek 10 grudnia 2019 - 09:25:02 | Komentarze: 0
Złote i Diamentowe Gody Państwa Chlibyk i Lipińskich

Złote i Diamentowe Gody Państwa Chlibyk i Lipińskich

We wtorek, 3 grudnia w Urzędzie Gminy Dobra wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie. 60-lecie małżeństwa świętowali Państwo Maria i Michał Chlibyk z Wołczkowa, a 50-lecie Państwo Krystyna i Bronisław Lipińscy z Bezrzecza. Gratulujemy!
środa 04 grudnia 2019 - 16:19:05 | Komentarze: 0
Odbiór ul. Szkolnej dwa miesiące przed terminem

Odbiór ul. Szkolnej dwa miesiące przed terminem

Prawie 2 miesiące przed planowanym terminem rozpoczął się odbiór budowy ul. Szkolnej w Bezrzeczu. Zakres wykonanych prac umożliwił puszczenie ruchu samochodowego przebudowywaną drogą, co dało kierowcom możliwość objazdu zakorkowanego Wołczkowa przez Redlicę i Bezrzecze.
środa 04 grudnia 2019 - 09:13:20 | Komentarze: 0
Protest w sprawie ul. Górnej w Bezrzeczu

Protest w sprawie ul. Górnej w Bezrzeczu

14 grudnia mieszkańcy Bezrzecza będą protestować w sprawie braku remontu drogi powiatowej przebiegającej przez miejscowość. "W związku z katastrofalnym stanem ulic Górnej i Koralowej zmuszeni jesteśmy wyjść na ulicę i pokazać swoje niezadowolenie" - piszą mieszkańcy.
wtorek 03 grudnia 2019 - 19:45:36 | Komentarze: 0
Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu

W piątek, 13 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w szkole podstawowej w Bezrzeczu. Będą występy uczniów, konkursy, kiermasze, szpital pluszowego misia, mała gastronomia i loteria fantowa. Podczas jarmarku zbierane będą fundusze na leczenie Bruna.
poniedziałek 02 grudnia 2019 - 12:58:34 | Komentarze: 0
Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - III edycja

Zimowy bieg na gołą klatę w Grzepnicy - III edycja

Wystartowały zapisy na trzecią edycję biegu Extreme Wolf w Grzepnicy. Tym razem patronem imprezy, po wilku i bieliku, będzie kolejny mieszkaniec Rezerwatu Świdwie - jeleń. Zimowy bieg na gołą klatę odbędzie się 1 lutego 2020 roku.
poniedziałek 02 grudnia 2019 - 09:49:59 | Komentarze: 0
Relacja z X sesji Rady Gminy Dobra

Relacja z X sesji Rady Gminy Dobra

W czwartek, 28 listopada odbyła się X sesja Rady Gminy Dobra. Podczas sesji przyjęto m.in. uchwały w sprawie zmian budżetu gminy, zmiany wieloletniej prognozy finansowej oraz przyjęcia Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Dobra. Burzliwa dyskusja z udziałem mieszkańców rozgorzała podczas rozpatrywania uchwał związanych ze sporządzeniem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obrębie miejscowości Dobra.
piątek 29 listopada 2019 - 09:51:17 | Komentarze: 0
Idź do strony       >>  

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej