WiadomośćCentrum Medyczne LuxMedica
(Kategoria: Bezrzecze - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa 03 czerwca 2020 - 18:35:50


Centrum Medyczne LuxMedica


Centrum Medyczne LuxMedica jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku. Ośrodek znajduje się w Mierzynie przy ul. Weleckiej 1A. W trosce o wysoki standard oferowanych usług Centrum Medyczne LuxMedica zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.


W centrum pracują wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści, którzy wykonują swoją pracę z pasją wykorzystując jednocześnie najnowocześniejsze techniki i technologie w diagnozie oraz leczeniu. Podczas 7-letniej pracy placówki, zaczynając od szerokiego zakresu usług rehabilitacyjnych, Zespół zyskał wielu świetnych, cenionych w medycznym świecie specjalistów z zakresu:W Centrum Medycznym LuxMedica można wykonać badania USG tarczycy, jamy brzusznej, ślinianek, węzłów chłonnych oraz piersi. Placówka współpracuje również z Laboratorium Medycznym ALAB, gdzie można wykonać wszystkie niezbędne badania w punkcie pobrań na terenie Centrum.

Centrum Medyczne LuxMedica jest jedną z niewielu placówek w Polsce, w której uzyskać można profesjonalną pomoc lekarską w leczeniu boreliozy metodą ILADS - począwszy od diagnozy poprzez ustalenie planu leczenia, po stałą opiekę. Wiele osób korzystających z wiedzy i doświadczenia lekarzy przyjmujących w LuxMedica z powodzeniem zakończyło trudne leczenie.

Centrum Medyczne LuxMedica zaczynało od rehabilitacji, którą rozbudowało i prowadzi na najwyższym poziomie. Dzięki zaangażowaniu oraz systematycznym szkoleniom, zyskało zaufanie pacjentów w Szczecinie i okolicach. W placówce można skorzystać z rehabilitacji osób dorosłych oraz dzieci, zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie.

Centrum Medyczne LuxMedica to miejsce, gdzie uzyskasz kompleksową pomoc we współpracy z najlepszymi specjalistami.

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycznego LuxMedica. Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-18. Rejestracja telefoniczna pod numerem +48 91 48 48 404. Można też skorzystać z formularza rejestracji elektronicznej lub wysłać maila na adres: rejestracja@luxmedica.pl.

Dane teleadresowe:

Centrum Medyczne LuxMedica
ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 91 48 48 404
e-mail: rejestracja@luxmedica.pl
znajdź nas na Facebooku
www.luxmedica.pl

Źródło: Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza
( http://bezrzecze24.pl/news.php?extend.3490 )