Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Centrum Medyczne LuxMedica


Centrum Medyczne LuxMedica

Centrum Medyczne LuxMedica jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku. Ośrodek znajduje się w Mierzynie przy ul. Weleckiej 1A. W trosce o wysoki standard oferowanych usług Centrum Medyczne LuxMedica zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.


W centrum pracują wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści, którzy wykonują swoją pracę z pasją wykorzystując jednocześnie najnowocześniejsze techniki i technologie w diagnozie oraz leczeniu. Podczas 7-letniej pracy placówki, zaczynając od szerokiego zakresu usług rehabilitacyjnych, Zespół zyskał wielu świetnych, cenionych w medycznym świecie specjalistów z zakresu:

 • ortopedii
 • ortopedii dziecięcej
 • rehabilitacji
 • urologii
 • ginekologii
 • kardiologii
 • neurologii
 • neurochirurgii
 • endokrynologii
 • gastrologii
 • laryngologii
 • chorób zakaźnych


W Centrum Medycznym LuxMedica można wykonać badania USG tarczycy, jamy brzusznej, ślinianek, węzłów chłonnych oraz piersi. Placówka współpracuje również z Laboratorium Medycznym ALAB, gdzie można wykonać wszystkie niezbędne badania w punkcie pobrań na terenie Centrum.

Centrum Medyczne LuxMedica jest jedną z niewielu placówek w Polsce, w której uzyskać można profesjonalną pomoc lekarską w leczeniu boreliozy metodą ILADS - począwszy od diagnozy poprzez ustalenie planu leczenia, po stałą opiekę. Wiele osób korzystających z wiedzy i doświadczenia lekarzy przyjmujących w LuxMedica z powodzeniem zakończyło trudne leczenie.

Centrum Medyczne LuxMedica zaczynało od rehabilitacji, którą rozbudowało i prowadzi na najwyższym poziomie. Dzięki zaangażowaniu oraz systematycznym szkoleniom, zyskało zaufanie pacjentów w Szczecinie i okolicach. W placówce można skorzystać z rehabilitacji osób dorosłych oraz dzieci, zarówno w ramach NFZ jak i prywatnie.

Centrum Medyczne LuxMedica to miejsce, gdzie uzyskasz kompleksową pomoc we współpracy z najlepszymi specjalistami.

Zapraszamy do skorzystania z usług Centrum Medycznego LuxMedica. Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-18. Rejestracja telefoniczna pod numerem +48 91 48 48 404. Można też skorzystać z formularza rejestracji elektronicznej lub wysłać maila na adres: rejestracja@luxmedica.pl.

Dane teleadresowe:

Centrum Medyczne LuxMedica
ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn
Telefon: +48 91 48 48 404
e-mail: rejestracja@luxmedica.pl
znajdź nas na Facebooku
www.luxmedica.pl


środa 03 czerwca 2020 - 18:35:50 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej