Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Moderatorzy: admin
Autor Odpowiedzi
mietus
23 lut 2010 : 11:43
Zarejestrowany #264
Dołączył: 23 lut 2010 : 10:22
postów: 5
Ciekawy jestem co byście powiedzieli na temat super nowoczesnego ODCINKA SPECJALNEGO ulicy PARKOWEJ wzdłuż parku.Nie wiem czy to prawda ale GMINA ponoć szykuje go na tegoroczne zawody samochodów terenowych.Może HOŁOWCZYC przyjedzie?Stopień trudności jest super !!! Może w zamian za testowanie w serwisie jego naprawią nam samochody .
Powrót do góry
Don Pedro
23 lut 2010 : 15:41
Zarejestrowany #248
Dołączył: 25 sty 2010 : 20:39
postów: 9
Hołowczyc już nie przyjedzie! Już jeden samochód na naszych drogach rozwalił a jeśli chodzi o Parkową to odcinek bruku przy Parku należy do Parku dlatego Gmina robi pierwszy odcinek Jombami. Robi go jeszcze z pieniędzy za 2009r i pewnie tylko tyle im wystarczyło. Na pocieszenie w tym roku będzie zrobiony ostatni odcinek też, ten za Miętową. Położą tam jakieś 120 m JOMBów.
Powrót do góry
wqrwiony
24 maj 2010 : 21:36
Gość
HM,więc może zaprosze Was na rajd po Kminkowej..?tam dopiero zawieszenia dostają ekstazy emocjonalnej i fizycznej jak przemierzają góry i doliny, wykopy i przekopy.. a gdzie niegdzie pojawi się nawet peszel albo inny element komponujący się w krajobraz kminkowej.. a ja słyszałem ,że właśnie na Miętową poszły pieniądze z Kminkowej..co za fart, mój samochód będzie miał ekstazy ciąg dalszy przez rok najbliższy...czekam aż coś urwę i pójdę zaskarżyć własciciela drogi czyli gminę..pzdr
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System