Zaloguj się | Rejestracja

Forum

Bezrzecze 24 - portal mieszkańców Bezrzecza :: Forum :: Ogólne :: Sąsiedzi i ich sprawy
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
szukam świadków zdarzenia przed biedronką z 18.01.2014
Moderatorzy: admin
Autor Odpowiedzi
rnowacki
20 sty 2014 : 09:58

Zarejestrowany #271
Dołączył: 27 lut 2010 : 15:33
postów: 171
Witam... tak jak w temacie - szukam świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce na parkingu biedronki przy ul. górnej w dniu 18.01.2014 ok godz 14.10

Mianowicie ciemne BMW 520 kombi o nr rej ZSxxxAJ (numerów celowo nie podaję pełnych - żeby nie posądzono mnie o matactwo) wyjeżdżało z miejsca parkingowego, cofając uderzyło z złote KIA CARNIVALE,które uderzyło w granatowego Mercedesa e290.

Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i z tego co wiem od policji nie przyznaje się do winy.

Świadkowie są, ale wiadomo im więcej osób widziało to zdarzenie tym łatwiej będzie udowodnić sprawcy jego czyn.
Tak więc zwracam się do Was z prośbą o ujawnianie się jeżeli coś widzieliście - bardzo mi i drugiemu poszkodowanemu pomożecie (przecież to może spotkać każdego z nas).

A cwaniactwo i tchórzostwo sprawcy powinno być surowo ukarane.

Gdyby ktoś zechciał pomóc - proszę o maila na rnowacki©jrn.pl

Z góry dziękuje....


[ Edytowany 20 sty 2014 : 09:59 ]


"... nigdy nie ma się drugiej okazji aby zrobić pierwsze wrażenie ..." - A. Sapkowski
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System