Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Gabinet podologiczny w Wołczkowie


Gabinet podologiczny
w Wołczkowie zaprasza


Masz problem ze stopami? Odwiedź jedyny w okolicy gabinet podologiczny, mieszczący się w Wołczkowie przy ul. Lipowej 53a. Otrzymasz tutaj fachową ocenę stanu skóry stóp i paznokci oraz pozbędziesz się towarzyszącym twoim stopom dolegliwości.


Podologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób stopy. W gabinecie pomoc uzyskają pacjenci:

  • z wadliwym ustawieniem stóp, co w konsekwencji powoduje deformację palców (halluksy, palce krogulcze, młotkowate, itd.),
  • cukrzycy (ta stopa wymaga szczególnej pielęgnacji),
  • zmianami skórnymi w obrębie stóp (odciski, modzele, pękające pięty, brodawki, grzybica, nadmierna potliwość, itd.)
  • zmianami chorobowymi paznokci (wrastające, wkręcające się, grzybicze, zgrubiałe lub pazurowe).


Pacjenci gabinetu podologicznego w Wołczkowie mogą liczyć na usunięcie bólu związanego z odciskami, wrastającymi paznokciami czy nadmiernym zrogowaceniem skóry. Przede wszystkim można tu uzyskać bezpłatną informację na temat przyczyn powstania i sposobach uniknięcia nawrotu tych dolegliwości.

Gabinet zapewnia fachową obsługę, sterylne warunki, pracę na profesjonalnym sprzęcie oraz wysokiej jakości produktach firm: RUCK, PECLAVUS, REMMELE’S PROPOLIS.

Wszelkie informacje otrzymacie Państwo pod numerem telefonu 516 144 047.

Dane teleadresowe:

Gabinet podologiczny
ul. Lipowa 53a, 72-003 Wołczkowo
Telefon: +48 516 144 047Gabinet podologiczny. Wołczkowo ul. Lipowa 53a.:

Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

środa 19 września 2018 - 07:41:43 | Komentarze wyłączone
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej