Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

PSP Bezrzecze wygrywa puchar wiosny


PSP Bezrzecze wygrywa puchar wiosny

W piątek, 19 maja na boisku Orlik przy ul. Poziomkowej w Dobrej rozegrano turniej piłki nożnej o puchar wiosny. W zmaganiach wzięli udział uczniowie 5 szkół podstawowych z terenu gminy Dobra oraz zaproszona drużyna STiS z Dobrej.


Turniej przeznaczony był dla uczniów z klas 3-4 szkoły podstawowej. Dzieci grały systemem każdy z każdym, a o końcowym rezultacie zadecydowała największa liczba zgromadzonych punktów.

Po zaciętych meczach turniej wygrała reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu, która jako jedyna wygrała wszystkie mecze zdobywając łącznie 20 bramek i tracąc tylko 2. Na drugim miejscu znalazł się zespół PSP Rzędziny, który wygrał 4 mecze (1 przegrał) zdobywając również 20 bramek (3 stracone), a na trzecim drużyna PSP Mierzyn, wygrywając 3 mecze (2 przegrane) i strzelając 14 goli (10 straconych). Kolejne miejsca zajęły drużyny: PSP Dobra (4), Stowarzyszenie Tanga i Sportu Dobra STiS (5) i ZS Dołuje (6).

Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy oraz medale. Organizatorem turnieju była Gmina Dobra przy współpracy z animatorami z Orlika w Dobrej.

Źródło: Paweł Marciszewski, animator sportu w Gminie Dobra


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościTurniej piłki nożnej o puchar wiosny - 19 maja 2017 r.:sobota 20 maja 2017 - 09:33:51 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej