Zaloguj się | Rejestracja

PSP Bezrzecze wygrywa puchar wiosny


PSP Bezrzecze wygrywa puchar wiosny

W piątek, 19 maja na boisku Orlik przy ul. Poziomkowej w Dobrej rozegrano turniej piłki nożnej o puchar wiosny. W zmaganiach wzięli udział uczniowie 5 szkół podstawowych z terenu gminy Dobra oraz zaproszona drużyna STiS z Dobrej.


Turniej przeznaczony był dla uczniów z klas 3-4 szkoły podstawowej. Dzieci grały systemem każdy z każdym, a o końcowym rezultacie zadecydowała największa liczba zgromadzonych punktów.

Po zaciętych meczach turniej wygrała reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu, która jako jedyna wygrała wszystkie mecze zdobywając łącznie 20 bramek i tracąc tylko 2. Na drugim miejscu znalazł się zespół PSP Rzędziny, który wygrał 4 mecze (1 przegrał) zdobywając również 20 bramek (3 stracone), a na trzecim drużyna PSP Mierzyn, wygrywając 3 mecze (2 przegrane) i strzelając 14 goli (10 straconych). Kolejne miejsca zajęły drużyny: PSP Dobra (4), Stowarzyszenie Tanga i Sportu Dobra STiS (5) i ZS Dołuje (6).

Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy oraz medale. Organizatorem turnieju była Gmina Dobra przy współpracy z animatorami z Orlika w Dobrej.

Źródło: Paweł Marciszewski, animator sportu w Gminie Dobra


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościTurniej piłki nożnej o puchar wiosny - 19 maja 2017 r.:sobota 20 maja 2017 - 09:33:51 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej