Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

"Śniadanie na trawie" w Bezrzeczu - fotorelacja


"Śniadanie na trawie" w Bezrzeczu - fotorelacja

W sobotę, 8 lipca na terenie boiska sportowego przy ul. Górnej w Bezrzeczu odbyło się "Śniadanie na trawie" dla seniorów. Podczas spotkania można było wziąć udział w porannej gimnastyce oraz skosztować pysznego i zdrowego śniadania, które przygotowali organizatorzy pod kierunkiem Haliny Sromek, radnej gminy Dobra.


W sobotę rano warunki pogodowe nie były zbyt przyjazne dla organizatorów imprezy. Dosłownie lało jak z cebra. Na szczęście przestało w końcu padać i można było rozpocząć spotkanie seniorów.

O godzinie 10 rozpoczęła się poranna gimnastyka, która trwała 45 minut. Ćwiczenia odbywały się pod kierunkiem Andrzeja Bartłumowicza, instruktora z Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. Były ćwiczenia usprawniające i wzmacniające mięśnie. Instruktor udzielał również praktycznych porad, jak samodzielnie ćwiczyć, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Reklamy Google:


Po gimnastyce rozpoczęło się "śniadanie na trawie", które przygotowali organizatorzy pod kierunkiem Haliny Sromek, radnej gminy Dobra. Ilość i bogactwo potraw zachwyciły uczestników. Były warzywa, sery, jajka, wędliny, zapiekanki, serki i jogurty. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W spotkaniu wzięło udział ponad 20 seniorów. Organizatorzy zaprosili też seniorów z zaprzyjaźnionych stowarzyszeń: "Skolwin i My" oraz "Stołczyn po Sąsiedzku".

"Uważamy, że impreza była bardzo udana i spełniła zakładane zadania. Spotkanie uaktywniło seniorów. Nawiązaliśmy też kontakt i współpracę z sąsiednimi stowarzyszeniami ze Stołczyna i Skolwina. Zapraszamy już na kolejne imprezy organizowane w ramach projektu "Aktywny Senior"" - podsumowują spotkanie organizatorzy.

"Śniadanie na trawie" dla seniorów zostało zorganizowane w ramach projektu zgłoszonego przez Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" do Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra na 2017 r. Organizatorami byli: LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" oraz Gminne Centrum Kultury i Bibliotek - filia w Bezrzeczu.

Wielkie brawa dla organizatorów bardzo udanego spotkania dla seniorów!

Źródło: Andrzej Grochowski, GZLZS w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomości"Śniadanie na trawie" w Bezrzeczu - 8 lipca 2017 r.:
poniedziałek 10 lipca 2017 - 08:00:52 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej