Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Koncert charytatywny "Obudź Rysia" w Bezrzeczu


Koncert charytatywny "Obudź Rysia" w Bezrzeczu

W sobotę, 30 września w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu odbędzie się koncert charytatywny "Obudź Rysia". Akcja ma na celu zebranie funduszy na rehabilitację Ryszarda, męża wicedyrektor szkoły w Bezrzeczu Małgorzaty Bałuch, który uległ ciężkiemu wypadkowi i jest w śpiączce. Początek koncertu o godz. 13:00.


Pod koniec maja 2017 r. Ryszard Bałuch uległ ciężkiemu wypadkowi na jeziorze Miedwie. Od tej pory pozostaje w śpiączce. Niebawem będzie potrzebował bardzo drogiej rehabilitacji w jednym z ośrodków specjalizujących się w wybudzaniu pacjentów ze śpiączki. Bez wsparcia finansowego nie będzie to jednak możliwe.

W sobotę, 30 września w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu odbędzie się koncert charytatywny "Obudź Rysia". W programie m.in.: występy dzieci, pokaz tańca towarzyskiego, liczne konkursy z nagrodami, wspólna zabawa w "Bingo", występ Anny Weryszko i chóru z Bezrzecza, kiermasz wyrobów cukierniczych i rzemieślniczych. Zabawę rozpocznie finalista programu "Idol" Maciej Mazur.

Reklamy Google:


Podczas koncertu odbędą się licytacje. Będzie można zdobyć piłkę z podpisem Kamila Grosickiego, koszulkę z autografem Anity Włodarczyk, koszulkę z podpisami Kabaretu Hrabi, kurs nurkowania, czy tygodniowy pobyt nad morzem. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Ryszarda Bałucha.

Darowizny można również wpłacać do Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej nr zbiórki 2017/798/OR, nr konta: 21 1020 4795 0000 9302 0004 5757 z dopiskiem "Obudź Rysia".

Źródło: UG Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościKoncert charytatywny "Obudź Rysia" w Bezrzeczu - plakat:

piątek 29 września 2017 - 07:24:10 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
SCK.jpg

autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń:
+48 501 585 105. więcej
reklama
przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji:
+48 513 867 408.
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej