Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Koncert Charytatywny „Obudź Rysia"


Koncert Charytatywny „Obudź Rysia"

W sobotę, 30 września w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Bezrzeczu odbył się koncert charytatywny pod hasłem „Obudź Rysia”. Dochód z imprezy przeznaczony został na rehabilitację Ryszarda, męża wicedyrektor szkoły w Bezrzeczu Małgorzaty Bałuch, który uległ ciężkiemu wypadkowi i jest w śpiączce.


Koncert odbył się z inicjatywy rady rodziców, nauczycieli i dyrekcji szkoły w Bezrzeczu. W organizację imprezy włączyło się również wielu mieszkańców Bezrzecza, miejscowych firm i stowarzyszeń: m.in Caritas, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze oraz LZS Bezrzecze.

W ramach koncertu odbyły się m.in. występy artystyczne, pokazy gimnastyczne i taneczne a także występy dzieci ze szkoły w Bezrzeczu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się liczne konkursy z nagrodami, wspólna zabawa w "Bingo", występ Anny Weryszko i chóru z Bezrzecza, kiermasz wyrobów cukierniczych i rzemieślniczych. Zabawę rozpoczął finalista programu "Idol" Maciej Mazur. Atrakcją było również wykonanie rekordowej kanapki, która mierzyła ponad 35 metrów!

Reklamy Google:


To nie koniec akcji "Obudźmy Rysia" - w niedzielę 8 października o godz.15:30 w Lasku Arkońskim odbędzie się XII Bieg Charytatywny, z którego dochód również przekazany zostanie na leczenie Ryszarda Bałucha. Uczestnicy rywalizować będą na dystansach o długości 200 m (przedszkolaki), 1700 m (młodzież) oraz 5100 m.

Pod koniec maja 2017 r. Ryszard Bałuch uległ ciężkiemu wypadkowi na jeziorze Miedwie. Od tej pory pozostaje w śpiączce. Niebawem będzie potrzebował bardzo drogiej rehabilitacji w jednym z ośrodków specjalizujących się w wybudzaniu pacjentów ze śpiączki. Bez wsparcia finansowego nie będzie to jednak możliwe.

Źródło: Andrzej Grochowski, LZS Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościKoncert Charytatywny „Obudź Rysia” - 30.09.2017 r.:


wtorek 03 października 2017 - 12:41:09 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Nowe, przytulne przedszkole sensoryczno - integracyjne dla Twojego dziecka. Rodzinna atmosfera, fachowa opieka i ciekawe zajęcia. Stawiamy na ruch, kreatywność i indywidualne podejście do każdego przedszkolaka. Smartfonom, TV i grom komputerowym mówimy stanowcze NIE. Prowadzimy nabór przez cały rok.
agatha.jpg
AGATHA
Salon kosmetyczny

Bezrzecze, ul. Koralowa 63
to miejsce stworzone z miłością i pasją do kosmetyki i kosmetologii. To nowoczesny salon kosmetyczny oferujący Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych z indywidualnym podejściem do klienta.
tel: +48 515 517 000.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej