Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia


Jarmark Bożonarodzeniowy
w Bezrzeczu - zdjęcia


W sobotę, 9 grudnia odbył się III Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu. W szkole podstawowej przy ul. Górnej pojawiły się stragany ze świątecznymi dekoracjami i smakołykami. Były też występy dzieci oraz warsztaty robienia stroików i malowania bombek. Wszystkim towarzyszył przedświąteczny nastrój.


Na odwiedzających Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu czekało wiele atrakcji, m.in. bogaty program artystyczny, śpiewanie kolęd, degustacja potraw wigilijnych, warsztaty robienia stroików i malowania bombek. Można było również kupić i wylicytować ozdoby świąteczne. Zebrane podczas jarmarku środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Reklamy Google:


To już trzecia edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu. To bardzo udana impreza, która na stałe wpisuje się już w kalendarz grudniowych wydarzeń w Bezrzeczu. Organizatorami jarmarku są: Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Ludowe Zespoły Sportowe w Bezrzeczu, Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu oraz filia Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek. Jarmark realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościIII Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - 9 grudnia 2017 r.:

wtorek 12 grudnia 2017 - 16:33:49 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej