Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Nowe rondo przy jeziorze Głębokie


Nowe rondo przy jeziorze Głębokie

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek ogłosił, że w drugiej połowie marca na skrzyżowaniu ulic przy jeziorze Głębokie wprowadzony zostanie ruch okrężny. Wszystko z powodu korków tworzących się w tym miejscu. Ma to związek z przebudową ulicy Arkońskiej. Z trasy przy jeziorze Głębokie korzystają też mieszkańcy Wołczkowa, Bezrzecza i Dobrej.


Mieszkańcy Bezrzecza, Wołczkowa i Dobrej mocno odczuli rozpoczętą w lutym przebudowę ulicy Arkońskiej w Szczecinie. Zamknięcie dla ruchu tej ważnej szczecińskiej arterii spowodowało wzmożony ruch na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Miodowej i Kupczyka, a to utrudniło i tak już niełatwy w godzinach szczytu wjazd i wyjazd z miasta. Na poprawę sytuacji wpłynąć ma wprowadzenie ruchu okrężnego na opisywanym skrzyżowaniu. Zmiana powinna zostać zastosowana w drugiej połowie marca.

Reklamy Google:


"W związku z zamkniętą Arkońską i dużymi korkami na skrzyżowaniu przy Głębokim szykujemy się do wprowadzenia ronda. Testy wyszły ok. Teraz przygotowanie dokumentacji, uzgodnienia, no i niezbędne prace. W II połowie marca powinno się udać" - poinformował Piotr Krzystek na swoim facebookowym profilu.

Zmiana nie będzie powiązana z planowaną przebudową skrzyżowania, do której miasto przygotowuje się już od kilku lat. Inwestycja, która obejmie nie tylko budowę ronda z prawdziwego zdarzenia, parkingu park & ride oraz prawoskrętu dla kierowców podróżujących z Wołczkowa w kierunku centrum miasta, najprawdopodobniej rozpocznie się dopiero po zakończeniu prac przy ul. Arkońskiej.

Mieszkańcy gminy Dobra będą się musieli zadowolić tymczasową zmianą rodzaju skrzyżowania przy jeziorze Głębokie. Czas pokaże, czy zmiana usprawni ruch w tym newralgicznym miejscu.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościNowe rondo przy jeziorze Głębokie:
wtorek 06 marca 2018 - 11:51:39 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin
chmurka.jpg
Przedszkole Poranna Chmurka
Mierzyn, ul. Poranna 4
Integracyjne Przedszkole Poranna Chmurka to placówka położona na granicy Szczecina i Mierzyna. Za cel obraliśmy sobie wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami sensorycznymi. Pielęgnujemy indywidualność i rozwijamy ją. Zapewniamy rodzinną atmosferę, fachową kadrę realizującą program dydaktyczno-wychowawczy i dbającą szczególnie o bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.

przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej