Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Elena z Bezrzecza wygrała bitwę w The Voice Kids


Elena z Bezrzecza wygrała bitwę w The Voice Kids

12-letnia Elena Ewangelopulu z gminy Dobra przeszła do kolejnego etapu programu talent show The Voice Kids. W sobotę, 9 lutego, podczas emisji kolejnego odcinka w TVP2, Elena wygrała muzyczną bitwę śpiewając razem z Elizą i Julią przebój "Ain't No Mountain High Enough" Marvina Gaye'a & Tammi Terrell.


Pierwsza edycja programu talent show The Voice Kids pojawiła się na ekranie w 2018 roku. Trenerami młodych artystów byli Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski i Edyta Górniak. Pierwszą edycję wygrała Roksana Węgiel, która 25 listopada zwyciężyła w finale 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku.

"Elena oglądała każdy odcinek The Voice Kids i mówiła, że występ w tym programie to jej marzenie. Kiedy w lipcu 2018 r. pojawiły się informacje, że jest casting do 2. edycji już wiedziałam, że to będzie jej prezent na Dzień Dziecka. Zabrałam córkę do Warszawy i udało się. To jest jej pierwszy śpiewający sukces. Wcześniej występowała tylko w klubie 13 Muz śpiewając kilka piosenek. Już dziś widzę ją w reklamie The Voice Kids i się wzruszam, a ona jest przeszczęśliwa i mówi, że właśnie to będzie w życiu robiła" - mówi Ania Ewangelopulu, mama Eleny.

Podczas pierwszego występu w programie, w trakcie przesłuchania w ciemno, Elenę wybrali Cleo i Dawid Kwiatkowski. Młoda mieszkanka Bezrzecza, która zaśpiewała piosenkę "Man of the woods" Justina Timberlake'a, wybrała na swoją trenerkę Cleo.

Kolejny odcinek The Voice Kids z udziałem Eleny został wyemitowany 9 lutego. Podczas programu Elena wygrała muzyczną bitwę wspaniale śpiewając razem z Elizą i Julią przebój "Ain't No Mountain High Enough" Marvina Gaye'a & Tammi Terrell. W następnym etapie Elena miała mniej szczęścia i nie trafiła do finałowej drużyny Cleo.

Na stronie www programu The Voice Kids trwa też plebiscyt, dzięki któremu możemy pomóc w spełnieniu marzeń 12-letniej Eleny z Bezrzecza. Wystarczy wejść na stronę www.voicekids.tvp.pl i kliknąć na zdjęcie Eleny, która znajduje się w drużynie Cleo. To nic nie kosztuje. Każdy użytkownik posiada limit 10 głosów z danego IP komputera podczas trwania plebiscytu do 21 lutego. Nagrodą dla zwycięzcy plebiscytu jest voucher na nagranie singla oraz teledysku.

Zachęcamy do głosowania, gratulujemy fantastycznego występu w programie i trzymamy kciuki za dalszą karierę Eleny!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościwtorek 12 lutego 2019 - 15:46:16 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej