Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Bezrzeczu - zdjęcia


Dzień Kobiet i Mężczyzn
w Bezrzeczu - zdjęcia


W sobotę, 9 marca w klubie w Bezrzeczu odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn pod hasłem "Jak za dawnych lat". Organizatorzy spotkania zadbali o stroje i akcesoria z czasów PRL. Gwiazdami wieczoru byli zespół wokalny z Bezrzecza oraz grupa wokalno-taneczna "ALEBABKI".


Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów do tego stopnia, że początkowo zabrakło krzeseł. Z pomocą mieszkańców udało się jednak pożyczyć brakujące siedziska.

Każda z przybyłych Pań otrzymała od organizatorów przysłowiowego goździka, a Panowie flaszeczkę nalewki. W trakcie imprezy zorganizowano konkursy dla pań i panów z zakresu znajomości lat 70 i 80-tych. Nagrodami były towary deficytowe z tamtych lat, m.in. rajstopy, papier toaletowy, mydło.

O poczęstunek zadbały "bufetowe" - panie ze Stowarzyszenia Nasze Bezrzecze. Były śledziki, galarety, wędlina, ciasta, kawa, herbata i napoje. To było bardzo udane spotkanie, co tylko potwierdzają zdjęcia, które prezentujemy poniżej.

Gwiazdami wieczoru byli zespół wokalny z Bezrzecza, który śpiewał przeboje z tamtych lat, oraz grupa wokalno-taneczna "ALEBABKI" w składzie: Małgosia Matuszczak- Bartel, Patrycja Jurzysta-Żal, Halina Sromek, Emilia Kapusta oraz Kasia Zaremba.

Organizatorzy serdecznie dziękują PSS Społem, pani Agnieszce z drogerii Natura oraz pani Asi z jadłodajni Górny Taras za udostępnienie rekwizytów z dawnych czasów i pomoc w przygotowaniach.

"Wielkie podziękowanie dla wszystkich przybyłych gości za to, że byliście razem z nami, że pięknie się wspólnie bawiliśmy. Dla takich chwil chce się działać. Zapraszamy też na kolejne imprezy, m.in. na ognisko na boisku, które zaplanowaliśmy 23 marca. Wspólnie powitamy wiosnę i spalimy marzannę" - poleca Andrzej Grochowski, przewodniczący GZ LZS w Dobrej.

Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", LZS Bezrzecze oraz GCKiB filia w Bezrzeczu.

Źródło: Andrzej Grochowski, GZ LZS Dobra

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościDzień Kobiet i Mężczyzn w Bezrzeczu - 9 marca 2019 r.:
środa 13 marca 2019 - 09:34:35 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej